Ragdoll kočička chovné stanice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ragdoll kočičky2
Nováček 1 příspěvek 03.01.18 01:09
Ragdoll kočička chovné stanice

Ahoj,
rády bychom si pořídili kočičku, nebo kocourka tohoto úžasného plemene. Počítáme s cenou 10 000 a víc. Koťátka chceme. Samozřejmě kočičku s pp. Neporadil by nám někdo dobrou chovnou stanici? Některé jsem si prošla, ale nemůžu se rozhodnout. Poprosila bych Vás o radu a doporučení. Budu vděčná i za další informace. Děkuji.

Reakce:
Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11296 příspěvků 04.01.18 13:59

Dobrý den,
našla jsem tu diskuze na stejné téma, koukněte do vláken

Držím palce, :mavam:
Monika

Venetia
Hvězda diskuse 37477 příspěvků 27.01.18 23:42
@Ragdoll kočičky2 píše:
Ahoj,
rády bychom si pořídili kočičku, nebo kocourka tohoto úžasného plemene. Počítáme s cenou 10 000 a víc. Koťátka chceme. Samozřejmě kočičku s pp. Neporadil by nám někdo dobrou chovnou stanici? Některé jsem si prošla, ale nemůžu se rozhodnout. Poprosila bych Vás o radu a doporučení. Budu vděčná i za další informace. Děkuji.

zkus FB..jsou tam skupiny primo zamerene na ragdolly

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >