Kroucení a pláč po mléce kendamil

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
23.1.22 19:14

Kroucení a pláč po mléce kendamil

Ahoj všem.
Potřebovala bych prosím Vaše rady s zkušenosti.
Mám 6tydenni mimčo, bohužel na UM.
Pořídila jsem kendamil 1
Poslední dobou se ale už v průběhu krmeni začne kroutit a brecet, po jídle je to ještě horší.
Někdy trosku blinka, ale není to pokaždé. Jde mi o to ze to prakticky vůbec není spokojene mimco…a po jídle už vůbec ne.
Myslíte ze je to na změnu mléka? Je na něm teprve týden.
Navíc se sám ani nevykaka a to stolici nemá tuhou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
131
23.1.22 19:50

Řešila bych s doktorkou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
17.2.22 21:06

Z Nutrilonu na Kendamil???

Holky potřebuji poradit 🙏 🙏 malinkej 3 měsíce je po jídle Nutrilon neklidný a vrtí se… I prdiky jdou ztěžka, ale dáváme Espumisan 5 kapek do každé lahvičky 7/24h cca 100-140ml…ale problém je v tom, že po jídle když usne vzbudí se cca za půl hodiny a je jakoby podrazdený a uknourany :cry: :cry:… Přemýšlím, že přejdu na Kendamil, protože si myslím že za to může Nutrilon… Poraďte mi prosím vás děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
22.2.22 17:17
@Nataliedostal píše:
Ahoj všem.
Potřebovala bych prosím Vaše rady s zkušenosti.
Mám 6tydenni mimčo, bohužel na UM.
Pořídila jsem kendamil 1
Poslední dobou se ale už v průběhu krmeni začne kroutit a brecet, po jídle je to ještě horší.
Někdy trosku blinka, ale není to pokaždé. Jde mi o to ze to prakticky vůbec není spokojene mimco…a po jídle už vůbec ne.
Myslíte ze je to na změnu mléka? Je na něm teprve týden.
Navíc se sám ani nevykaka a to stolici nemá tuhou

Ahoj, každému miminku sedne něco jiného, přibývá na váze? Ale miminku trvá se srovnat třeba i 14 dní pak bych až teda měnila, dobrá je rourka ta pomůže v nejhorším a mastičku a zkusit dávat na bříško na sebe u nás to na prdíky a bolení břicha celkem pomáhá uklidní se ale je to možná tím mlékem taky zkoušíme už 3 kvůli bolesti bříška a blinkání

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat