Kroutí očima a nosem....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cezet
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 13.07.19 17:20
Kroutí očima a nosem....

Holky jdu si na radu a snad trošku uklidnit. Mala (6let) od dubna začala lehce protocit a lehce vykulit oci a zakroutí nosem. Jela jsem s ní k lékaři a prý ji mám nechat být… Tak jsem ji raději vzala na oční a nic nenašli. Prý je to alergie. K té se přikláněla i naše dětska doktorka. Malá to ale dělá stále. Někdy víc někdy míň. Je spokojená. Klidná a v pohodě. Doma jsme v pohodě, jen ja teď nějak na nervy… pořád něco někde, tak se o ní bojím. Doufám že to opravdu nic není. Pořád ji pozoruji, ale vím že o tom neví. Stalo se to někdy někomu? Měli vaše děti takové jakoby díky?

Reakce:
Verun83
Extra třída :D 10373 příspěvků 13.07.19 17:21

Prosim te, jak se krouti nosem?

cezet
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 13.07.19 17:23

@Verun83 nevím jak popsat… prostě jako když svědí, tak si s nim zatočí.

Verun83
Extra třída :D 10373 příspěvků 13.07.19 17:25
@cezet píše:
@Verun83 nevím jak popsat… prostě jako když svědí, tak si s nim zatočí.

Hm, proste dela blbosti. Asi jako muj 6lety, ktery shromazduje sliny v puse a vydava srkavej zvuk. :roll: jsou to male telatka. Rekla bych, ze ji to prejde.

cezet
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 13.07.19 17:29

@Verun83 v to doufám… teď he všeho v okolí tolik že člověk se snaží tomu nepoddat, ale pořád jen pozoruji. Doufám že máte pravdu, že jen blbne.

Verun83
Extra třída :D 10373 příspěvků 13.07.19 17:31
@cezet píše:
@Verun83 v to doufám… teď he všeho v okolí tolik že člověk se snaží tomu nepoddat, ale pořád jen pozoruji. Doufám že máte pravdu, že jen blbne.

Chapu, ale u dr jsi s ni byla, vypada v poradku. Tak bych to neresila. Nebo zkousela ses ji zeptat, proc to dela? Uz je velka, mohla by se slusne vyjadrit.

cezet
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 13.07.19 17:34

@Verun83 řekne mi že ji ty oči svědí. Proto jsem letela na ocni. Tam mi rekla ze he to urcite ta alergie. Ale dela to od dubna a he cervenec.

unuděná
Echt Kelišová 8483 příspěvků 13.07.19 17:46

@cezet A na te alergologii ji zjistili alegrii na co? Pac to je celkem smerodatne pro obdobi, treba prachova alergie se projevuje celorocne :nevim:
Jinak taky myslim, ze ji moc pozorujes, muj lehce starsi syn obcas dela veci, ze bys ho hned zaskatulkovala jako retardovaneho :mrgreen:

cezet
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 13.07.19 17:49

@unuděná tam nás ještě neposlali. Je pravda že ji občas tece i voda z nosu a dost pšika. Nic na to nebere. Mám dávat kapky na zvlhceni oci, přišlo mi to po nich stejne, tak nedáváme.

unuděná
Echt Kelišová 8483 příspěvků 13.07.19 18:11

@cezet tak udelej pokus a dej ji Fenistil kapicky, ty muzou i mimina, jsou slabounke, pokud uvidis zlepseni, je to jasne. Vyzadala bych si tu alergologii, abys vedela, zda muzes kontaktu s alergenem predchazet a pokud ne, bude se to muset resit antihistaminiky. Nekdy je alergen fakt nejaka hloupost, kterou staci omezit a je po problemu. Urcite bych v tom jejim mzourani nevidela ocni nebo neurologicky problem, zvlast pokud sama rika, ze ji oci svedi.

Petula306
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 13.07.19 18:13

To že vás tam neposlali neznamená, že tam nemůžete jít. Dá se tam zavolat, zeptat se, jestli je potřeba doporučení a když ne, hned se objednat. Pediatr není Bůh.

Helca83
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 13.07.19 18:30

@Petula306 To sice ano, ale obvykle se testuje mimo sezonu, takze ji nejspise pozvou az na podzim. @cezet docela verim, ze jestli ma alergii, tak ji jak oci, tak nos, mohou nesnesitelne svedit. A pokud to trva takhle dlouho, muze mit alergii na pyly (stromu a trav) anebo na nejaky trvalejsi alergen (nemate domaci zvire? event prach, plisne, roztoci… ). snad vam casem pomuze alergolog :think:

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 13.07.19 18:41

Kup v lékárně kapičky do oční na alergologii a třeba analergin, nebo nějaké jiné antihistaminiku, vykapej jí oči, dej jí antihistaminikum a jestli to zabere, tak máš klid.

Murka
Ukecaná baba ;) 1931 příspěvků 13.07.19 19:49

To bude nejspíš alergie. Svědí ji nos a oči, tak si ulevuje. Objednat na alergologii ber jako základ. Mezitím se poraď s pediatrem, co ji můžeš dá z volně prodejných léků na alergii, než budete mít termín na alergologii. Musí ji to dost trápit, máma má stejné příznaky a občas říká, že je to k zbláznění.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 22:34

Jsou to nejspíš tiky.Dr na neurologii nám doporucila hořčík a vitamín b6.Máme to brát 2 měsíce a uvidí se, jestli se to zlepší. Oboje je volně prodejne, tak to možná můžeš zkusit. Doporucila nám Magne B6,ale je od 6 let, tak dáváme toto.

Váš příspěvek
Reklama