Kroužek NuvaRing

Anonymní
26.10.20 14:48

Kroužek NuvaRing

Zdravím, má někdo zkušenosti s kroužkem? Mám kroužek Adaring (nuvaring) a používám ho poprvé, dala jsem si ho 1.den MS a měla by mi skončit. Skončila asi po 3. dnu a asi 7.den jsem měla trochu krve. Nevíte jestli něco neni v pořádku? Jsem už po 7.dnu chráněna? Nebo za jak dlouho? Díky za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
38
26.10.20 15:37

Ahoj, mam Ornibel, taky prakticky to samy. Prvni menstruaci jsem mela silene dlouhou a ted uz je to (podruhe) v poradku. Celkove pri zavadeni nove antikoncepce muze byt spineni :) Pokud byl zaveden hned prvni den, tak jsi chranena. I v te pauze na menstruaci a i kdyz ho vyndas na max tri hodiny, stale chranena :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
2.11.20 17:49

I můj doktor mě varoval, že špinění může přicházet během celého měsíce prvního užívání Nuvaringu. Bohužel jsem vydržela jen pár dní a kroužek musela vyjmout, neustále mi vypadával, necítila jsem se s ním dobře. Mám v lednici ještě zbylé 2 kroužky s expirací 2022-09, takže kdyby měl někdo zájem, pošlu poštou za rozumnou cenu ;), je mi líto je vyhodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.20 18:03
@P.petru píše:
Ahoj, mam Ornibel, taky prakticky to samy. Prvni menstruaci jsem mela silene dlouhou a ted uz je to (podruhe) v poradku. Celkove pri zavadeni nove antikoncepce muze byt spineni :) Pokud byl zaveden hned prvni den, tak jsi chranena. I v te pauze na menstruaci a i kdyz ho vyndas na max tri hodiny, stale chranena :)

Takže když si dám další kroužek hned po týdenní MS pauze, tak jsem chráněna hned? Nemusím zase týden používat jinou ochranu?

• Citovat
  • Nahlásit
1
23.11.20 23:48

Zdravím, už to budou 2 týdny co jsem poprve zavedla kroužek. Zavedla jsem 1. den mentruace a už ji tak 9 dní nemám, ale stále hodně špiním. Myslíte, že je to v pořádku? Nebo se mám radši obratit na dokrora? A ještě mám problém, že když mám sex s přítelem, hrozně mě to pálí, až přestávám mít chuť s sexu. Nevíte jestli je to tím kroužkem? Dodávám, že kroužek při sexu nevyndavám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 08:41
@sarka993 píše:
Zdravím, už to budou 2 týdny co jsem poprve zavedla kroužek. Zavedla jsem 1. den mentruace a už ji tak 9 dní nemám, ale stále hodně špiním. Myslíte, že je to v pořádku? Nebo se mám radši obratit na dokrora? A ještě mám problém, že když mám sex s přítelem, hrozně mě to pálí, až přestávám mít chuť s sexu. Nevíte jestli je to tím kroužkem? Dodávám, že kroužek při sexu nevyndavám.

Já také špinila celý 1.cyklus, podle mě je to proto než si tělo zvykne. Při sexu mě to pálelo také, ale v 2.cyklu už ne

• Citovat
  • Nahlásit
12
včera v 09:45

Vše je vysvětleno i v přívalové letáků, měla byste být chráněna ihned. S krvácením bych počkala do dalšího cyklu za se to upraví

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama