Musí antikoncepce spustit menstruaci?

Anonymní
26.10.20 13:34

Musí antikoncepce spustit menstruaci?

Ahoj děvčata, jsem 4 měsíce po porodu a teď dobírám první platíčko antikoncepce (už nekojím), první menstruaci jsem měla před 2 měsíci ale předtím než jsem začala brát antikoncepci, tak už další menstruace nepřišla, přikládala jsem to tomu, že jsem chvíli po porodu a proto to mám ještě rozházené. Za pár dní doberu první platíčko a zajímá mě zda by se tou antikoncepcí ms měla spustit a nebo nemusí?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
907
26.10.20 13:50

HA spouští krvácení z hormonálního spádu ne menstruaci.
Tzn. že ano, když dobereš plátíčko tak by mělo přijít krvácení. Pro klid duši bych si ale na tvém místě udělala i těhotenský test. Ona ta menstruace nevynechává jenom tím, že je všechno „rozhašené“, jsou i takové co takhle brzo i otěhotněly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.20 13:57
@LilyJane píše:
HA spouští krvácení z hormonálního spádu ne menstruaci.
Tzn. že ano, když dobereš plátíčko tak by mělo přijít krvácení. Pro klid duši bych si ale na tvém místě udělala i těhotenský test. Ona ta menstruace nevynechává jenom tím, že je všechno „rozhašené“, jsou i takové co takhle brzo i otěhotněly.

Proto se ptám, pokud ms nepřijde udělám si test :) Děkuju za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
17550
26.10.20 14:26
@Anonymní píše:
Ahoj děvčata, jsem 4 měsíce po porodu a teď dobírám první platíčko antikoncepce (už nekojím), první menstruaci jsem měla před 2 měsíci ale předtím než jsem začala brát antikoncepci, tak už další menstruace nepřišla, přikládala jsem to tomu, že jsem chvíli po porodu a proto to mám ještě rozházené. Za pár dní doberu první platíčko a zajímá mě zda by se tou antikoncepcí ms měla spustit a nebo nemusí?

No, obvykle to najdeš v příbalovém letáku. Bývá to tam napsáno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
907
26.10.20 14:41
@Anonymní píše:
Proto se ptám, pokud ms nepřijde udělám si test :) Děkuju za odpověď

Je mi to jasné :) No on by se ti ten test ukázal pozitivní už teď, pokud by tam něco bylo :) Nemusíš čekat na to jestli se dostaví krvácení nebo ne. Některé ženy totiž braly antikoncepci a měly krvácení ze spádu a těhotné byly :D Není to sice tak časté, ale může se to stát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.20 15:56
@LilyJane píše:
Je mi to jasné :) No on by se ti ten test ukázal pozitivní už teď, pokud by tam něco bylo :) Nemusíš čekat na to jestli se dostaví krvácení nebo ne. Některé ženy totiž braly antikoncepci a měly krvácení ze spádu a těhotné byly :D Není to sice tak časté, ale může se to stát.

Já radši ještě počkám a budu věřit tomu, že ms přijde :D Jsem 4 měsíce po porodu, tak by to byl docela mazec :D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama