Krumlovská nemocnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janiss1
Nováček 4 příspěvky 29.12.18 19:26
Krumlovská nemocnice

Zdravím všechny maminky! :kytka:
Jsem prvorodička a jsem z Českých Budějovic, ale rada bych rodila v Č. Krumlově. Jaký máte názor vy?? Doporučujete či ne? Děkuji :hug:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 19:28

a proč nechceš v ČB? V Krumlově je to chválené a v ČB, co mi tam rodily kamarádky, tak na šestinedělí sestry prý katastrofa.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 19:53

Budějovice - nikdy víc

axelina
Ukecaná baba ;) 2465 příspěvků 29.12.18 19:53

@Janiss1 záleží koho chytneš , já poprve MUDr Bartošová - otřesný. podruhe MUDr Bartonová - užasný! první porod bez epiduralu noční mura zakončená vexem, druhý porod s epiduralem brnkačka bez nastřihu. Obě děti 4 kg. ale já bydlím vedle porodnice takže jsem si jen odskočila od vaření :-D

alisekR
Kelišová 5476 příspěvků 29.12.18 19:54
@Janiss1 píše:
Zdravím všechny maminky! :kytka:
Jsem prvorodička a jsem z Českých Budějovic, ale rada bych rodila v Č. Krumlově. Jaký máte názor vy?? Doporučujete či ne? Děkuji :hug:

Jeď do Písku. Čb je továrna na porody, manufaktura. Jde to jak na běžícím pásu. Krumlov měl jeden čas dobrou pověst, taky jsem tam chtěla rodit. Nakonec jsem předčasně rodila v Čb. Druhé jsem rodila v Písku. Všichni super a to se u mě vystřídala celá porodnice. Na šestinedělí úžasné sestry, jak gynda, tak dětské. Jednaly s námi jak s dětmi :mrgreen: i já druhorocicka jsem prošla procesem školení. Ale bylo to milé, žádny spěch. Top zacházení s miminky, top hygiena. A velká podpora kojení, ale ne jen řečmi, ale činy. Za mě fakt super.

Janiss1
Nováček 4 příspěvky 29.12.18 20:03

luxusne napsane :D dekuju @axelina

Janiss1
Nováček 4 příspěvky 29.12.18 20:04

Dekuju za typ :* @alisekR

Janiss1
Nováček 4 příspěvky 29.12.18 20:06

Jinak čb nechci, nadstandart je silene drahy :nevim:
A jak uz sem tu cetla je to takova tovarna, reklo mi to spoustu holek. Je to tezky to rozhodovani. :D
Ale dekuju za kazdy nazor :srdce:

pavla.souku
Kecalka 109 příspěvků 29.12.18 21:17
@Anonymní píše:
Budějovice - nikdy víc

proč nikdy víc?

Gabinka94
Kecalka 277 příspěvků 29.12.18 21:33

Ahoj :mavam:
Já rodila před dvěma lety v Českém Krumlově a nemůžu si na nic stěžovat.. Navíc prostory porodnice budoi fungovat od února v nové budove :D moje sestra tam rodila včera a taky je spokojená :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.18 12:34

@pavla.souku Jako prvorodicku mě dali na pokoj s velkými kontrakcemi a tím to skončilo. Sama jsem musela courat přes chodbu s tím, že mám už opravdu velké kontrakce a kdy jako někdo přijde mě zkontrolovat. Poslali mě zpátky s tím, že jsou čtyři ráno a že za chvíli za mnou někdo přijde. Tak jsem čekala dal, nezájem. Za půl hod jsem musela jít znova, sestra otrávená. Tak že mě zavede k dr. Ale že jako prvorodicka mám jisté fůru času. Po tom, co jsem musela pěšky přes luzkovou část k porodním salum, už jsem nemohla ani chodit tak mě sestra začala strkat do zad ať jdu rychleji jinak že porodim na chodbě 8o Tak jsem se tam dobelhala a ihned mi praskla voda před sálem a jen co jsem si stačila lehnout se dítě dralo ven. Měla jsem tam ke všemu ucnici a potřebovala jsem nastrih ale musela jsem čekat než Dr vysvětlí jak se vlastně dělá 8o Tak to nakonec vzdala a udělala ho sama Dr. Priserne. A poporodní péče taky hrůza. Šla jsem po porodu do sprchy, sestry měly dítě, byla jsem tam deset min a dítě mi začalo brečet, sestry ignor a ještě jsem dostala vynadano, proč potřebuju tak dlouho 8o

pavla.souku
Kecalka 109 příspěvků 30.12.18 16:10
@Anonymní píše:
@pavla.souku Jako prvorodicku mě dali na pokoj s velkými kontrakcemi a tím to skončilo. Sama jsem musela courat přes chodbu s tím, že mám už opravdu velké kontrakce a kdy jako někdo přijde mě zkontrolovat. Poslali mě zpátky s tím, že jsou čtyři ráno a že za chvíli za mnou někdo přijde. Tak jsem čekala dal, nezájem. Za půl hod jsem musela jít znova, sestra otrávená. Tak že mě zavede k dr. Ale že jako prvorodicka mám jisté fůru času. Po tom, co jsem musela pěšky přes luzkovou část k porodním salum, už jsem nemohla ani chodit tak mě sestra začala strkat do zad ať jdu rychleji jinak že porodim na chodbě 8o Tak jsem se tam dobelhala a ihned mi praskla voda před sálem a jen co jsem si stačila lehnout se dítě dralo ven. Měla jsem tam ke všemu ucnici a potřebovala jsem nastrih ale musela jsem čekat než Dr vysvětlí jak se vlastně dělá 8o Tak to nakonec vzdala a udělala ho sama Dr. Priserne. A poporodní péče taky hrůza. Šla jsem po porodu do sprchy, sestry měly dítě, byla jsem tam deset min a dítě mi začalo brečet, sestry ignor a ještě jsem dostala vynadano, proč potřebuju tak dlouho 8o

aha, tak to je strašný, lepší fakt vybrat menší porodnici.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >