Jednorázové nebo normální kalhotky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gabka1379
Povídálka 44 příspěvků 27.12.18 21:51
Jednorázové nebo normální kalhotky

Ahoj te ženy :) zase otravuju s dotazem… Porod se pomalu a jistě blíží a já musím koupit kalhotky.. Myslíte že je potřeba kupovat jednorázové kalhotky u kterych nemůžu s mojí postavou vědět jak budou sedět…nebo si můžu koupit takové ty babičkovske nasravacky který si vyberu podle pohodlí a potřebné velikosti…? Nejradši bych koupila ty babičkovske nasravacky…Děkuji :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
JaninaMam
Kecalka 435 příspěvků 27.12.18 21:52

@Gabka1379 ja používala nasravačky :lol:

Kriss Tina
Extra třída :D 11747 příspěvků 27.12.18 21:53

Ty jednorázové jsou sítěné, zaprvé větrají, zadruhé jsou elastické takže si kup svoji velikost a oni se postavě přizpůsobí… Jinak si kup co chceš, nikdo tě do ničeho nutit nebude

Hadumi
Extra třída :D 13762 příspěvků 27.12.18 21:53

Já jednorázové a byly super, měla jsem zásobu a rovnou je vyhazovala. A hlavně v nich luftovalo.

Aduš8
Kelišová 5356 příspěvků 27.12.18 21:54

Já měla takové ty síťované, používají se u inkontinentních lidí přes pleny. Krásně pruží, jsou prodyšné a nezařezávají se. Dají se přemáchnout a krev z nich okamžitě pustí.

lampicka11
Závislačka 3689 příspěvků 27.12.18 21:54

Já po dvou porodech měla klasické kalhotky :think: neměla jsem problem :nevim: . Je pravda že jsem jen krvácela hodně jen v den porodu… Pak už to bylo jako MS. Ocistky jsme měla prvně 3tydny… Po druhé 7-10dni

Příspěvek upraven 27.12.18 v 22:29

Zkai
Ukecaná baba ;) 2135 příspěvků 35 inzerátů 27.12.18 21:54

Furt jsem to prala a ty síťovaný schly tak rychle, ze jsem je stíhala za den otočit i víckrát.

Kristyna.Vechtova
Extra třída :D 10570 příspěvků 27.12.18 21:54

Asi záleží na Tobě, já třeba na jednorázové nedám dopustit, u prvního jsem měla a teď před druhým porodem jsem pořídila opět, za mě v porodnici věc k nezaplacení :)

ugluk
Hvězda diskuse 47401 příspěvků 27.12.18 21:59

Měla jsem jednorázové, mnohem líp mi to drželo ty beztvaré porodnické vložky.

Twixinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.18 21:59

Za me rozhodne jednorazkovky ;) mela jsem nastrih,sice ne nejak velky,ale mela a vadilo mi vsecho jen trochu upnute .. preslo to za nejake dva tri tydny a pak uz jsem presla na svoje normalni kalhotky,ale pro ten zacatek jsou opravdu lepsi ty jednorazovky :)

janickaIII
Závislačka 4462 příspěvků 27.12.18 22:00

Dobre jsou ty inkontinencni od Tena. Jsou elasticke, dobře všechno drží a zároveň větraji. Ty sitovane moc nedržely, ale když budeš mít klasické tak to nevadí jen je budeš muset prat a já bych je raději i vyvarovala.

Příspěvek upraven 27.12.18 v 22:01

elena.78
Zasloužilá kecalka 919 příspěvků 27.12.18 22:00

Já si koupila ty jednorázové, taky jsem měla strach, že je neoblíknu, ale jsou dost přizpůsobivé, nohavičky neřežou do stehen ani se neshrnují. A to mám velký zadek a silná stehna. Magistra v lékárně na mě koukla a velikost odhadla správně. Koupila jsem si jich pro jistotu jen pár, doma vyzkoušela a kdyby mi neseděly, dokoupila bych si jiné. Ony jsou sice jednorázové, ale dají se párkrát přemáchnout aniž by se poškodily. Mám je nachystané na další porod. Jinak jsem je nosila jen po dobu v porodnici, drží vložku na svém místě. Jak jsem přestala tolik krvácet, natáhla jsem klasické kalhotky a vyměnila jsem i poporodní vložky za klasické.

Russet
Neúnavná pisatelka 18060 příspěvků 27.12.18 22:02
@Gabka1379 píše:
Ahoj te ženy :) zase otravuju s dotazem… Porod se pomalu a jistě blíží a já musím koupit kalhotky.. Myslíte že je potřeba kupovat jednorázové kalhotky u kterych nemůžu s mojí postavou vědět jak budou sedět…nebo si můžu koupit takové ty babičkovske nasravacky který si vyberu podle pohodlí a potřebné velikosti…? Nejradši bych koupila ty babičkovske nasravacky…Děkuji :)

Měla jsem pratelné z lékárny s nohavičkami a po císaři se mi hodili. Žádná gumička v pase.

lachtanice86
Echt Kelišová 8728 příspěvků 27.12.18 22:02

Kupovala jsem sitovane a s sebou jsem měla i kalhotky, ale nakonec jsem měla dole takový hematom že jsem nesnesla upnute kalhotky.

Kukacka123
Závislačka 3995 příspěvků 27.12.18 22:06

Jednorazove ;) vetraji, prizpusobi se postave a jsou hodne vysoke…gumicka sice v pase je, ale netahne…po cisari byly krasne az nad jizvu vysoke, takze nikde netlacily a neskrabaly, za me spokojenost…navic jsem pouzila a vyhodila, i kdyz byly pratelne (staly ve zdravotnickych potrebach par kacek) ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama