Reklama

Kuperóza léčení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Babylu1
Kecalka 102 příspěvků 29.12.17 04:47
Kruperoza léčení

Ahoj trpí tady někdo kruperozou??
Jak se da léčit??

Reklama

Reakce:

Emimin7
Echt Kelišová 8792 příspěvků 29.12.17 08:22

Asi myslis kuperozu? Zabiraji pripravky s mandlovym olejem. Laser v kosmetice je na to skvely. Ale hlavne plet chranit pred chladem a pouzivat mastne kremy.

Babylu1
Kecalka 102 příspěvků 29.12.17 10:06
@Emimin7 píše:
Asi myslis kuperozu? Zabiraji pripravky s mandlovym olejem. Laser v kosmetice je na to skvely. Ale hlavne plet chranit pred chladem a pouzivat mastne kremy.

Jj ja jsem sepreklepla doporučila by jsi mi nějaký přípravky… a da se to vyléčit??

Emimin7
Echt Kelišová 8792 příspěvků 29.12.17 10:15

Obvykle je to přechodné, stačí pleť hlídat a udržovat. Ale záleží, co ti kuperózu způsobilo.
Z přípravků doporučím Barekol Vilínový krém. Je levný, kvalitní a efektivní. Mám to ověřené.
Dále se hlavně chránit před chladem a větrem a ven chodit jen s dostatečnou vrstvou mastného krému. A doplnit dietu o vitamic c, pokud ho nemáš dostatek.
V horších případech je třeba zajít na proceduru. Každopádně to jde vyléčit.

Bessinka125
Nováček 1 příspěvek 30.12.17 06:31

Mám od mala velice citlivou pokožku v obličeji, tváře mi často reagovaly zarudnutím třeba po koupeli, nebo po sportu, cvičení, jízdě na kole, tanci, ale někdy i po jídle, nebo díky chladu a trvalo dlouho, než zarudnutí vybledlo. A jak jsem se dočetla, tento stav se nazývá kuperoza a předchází trvalému rozšíření žilek.. Moje babička měla v tvářích mnoho červených žilek (trpěla růžovkou). Takže bych to viděla i na nějaké genetické předpoklady. Takže vyhledavam šetrnou a účinnou péči o tuto pleť.

edit admin - reklama

Výše zmíněný krém od Barekolu Vilinový i Topolovkový, který má taktéž posilovat žilky v obličeji, mám také vyzkoušené. Bohužel po dvou měsících pravidelného používání mi začaly ucpavat póry na čele a bradě a výrazný účinek na zarudnutí jsem ne zaregistrovala.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >