Pupínek na prstě

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Wensdyyy
Stálice 57 příspěvků 56 inzerátů 27.12.17 11:26
Pupínek na prstě

Ahoj, prosím poraďte mi co to je? Co s tím? Dcera má na ruce pupínek, jednou za čas se jí to takhle naleje jakoby vodou hnisem za čas to zase splaskne. Má jen jeden na prstě. U dr jsme byly, měla to zrovna spasklé, řekl že to nic není, ale já teda nevím dělá se jí to pořád dokola :-(

Reakce:
Wensdyyy
Stálice 57 příspěvků 56 inzerátů 30.12.17 20:47

Měly jsme podezření na molusky, ale Dr tvrdí, že to nejsou…

růžový achát
Kelišová 5088 příspěvků 30.12.17 20:54

Moje mala to má taky, na prohlídce se chci optat. Přijde mi to jako bradavička či co.

Wensdyyy
Stálice 57 příspěvků 56 inzerátů 30.12.17 21:40

@růžový achát jo přesně ale tvrdili mi že to nic není, jenže už to má dlouho a vždy se jí to jednou za měsíc takto nalije… Tak to mi pak napište co Vám řekli. A má taky jen jednu a jak dlouho?

růžový achát
Kelišová 5088 příspěvků 30.12.17 22:06

Taky jen jednu ma to na tom prvnim kloubu, vsimla jsem si toho cca před 2 měsíci, ale nijak se ji to nenalejva, ale vypada to fakt stejně.

Wensdyyy
Stálice 57 příspěvků 56 inzerátů 30.12.17 22:43

@růžový achát no tak to jsem vážně zvědavá co Vám řeknou, kdy jdete? Hlavně to nemačkejte nijak. Zkouším to mazat genciálkou zatím. Ale asi taky ještě jednou navštívím Dr :-/

růžový achát
Kelišová 5088 příspěvků 30.12.17 22:51
@Wensdyyy píše:
@růžový achát no tak to jsem vážně zvědavá co Vám řeknou, kdy jdete? Hlavně to nemačkejte nijak. Zkouším to mazat genciálkou zatím. Ale asi taky ještě jednou navštívím Dr :-/

Musím zjistit, asi v únoru až, asi zkusím vlaštovičník, ten se da najít i v zimě, ale tady jsme sněhem zavátí :roll:

Wensdyyy
Stálice 57 příspěvků 56 inzerátů 30.12.17 23:01

@růžový achát to ani neznám zkusím v lékárně :-)

růžový achát
Kelišová 5088 příspěvků 30.12.17 23:21

Je to plevel hojně rostoucí bylina s oranžovou tekutinou, jinak v lekarně prodavaji takovy lak Verumal se to jmenuje.To je take dobry.

Wensdyyy
Stálice 57 příspěvků 56 inzerátů 27.08.18 00:53

Tak hlásím, že pomohlo napíchnout jehlou, vydesinfikovat a mazat pár dní framikoinem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >