Krvácení v 8. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Deeja
Stálice 100 příspěvků 07.09.18 13:31
Krvácení 8. týden tehotenstvi

Ahoj holky procitala jsem diskuzi a docetla jsem se, ze nekterym to vyslo nekterym ne… Ja jsem dneska 8+4 srdicko mame ale vcera jsem zacala krvacet (docela silne) tak na 1-2 vlozky za den.. v noci se to zlepsilo a rano to zas zacalo stim ze ze me vypad docela velkej kus cerny srazeniny(sorry za ten detailni popis)… mam docela dost strach vcera jsem byla u doktora na kontrole na Uz a rikal ze mimi je v poradku a srdicko bije a krvaceni vysvetlil tak ze se to obcas stava… mam ted lezet a to je vse, jsem taky nastydla a dostala jsem injekci progesteronu na 3 dny jinak mam listovku a panadol na nachlazeni a to je vse… myslite ze bude vse ok? :nevim: Respektive jsou tu maminy s happy endem? Dekuji moc za nazory.

Příspěvek upraven 08.09.18 v 16:31

Přečtěte si článek: Jak probíhá 8. týden těhotenství?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:

Natálka26
Kelišová 5398 příspěvků 07.09.18 13:36

To ti nikdo neřekne. Můžeme tě uklidňovat, že bude, ale sama určitě víš, že první 12.týdnů je buď a nebo. Tak se snaž uklidnit, lež a odpočívej. Jenom teda nechápu na co máš ten peňasol?

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2298 příspěvků 07.09.18 13:45

@Deeja To ti přeci nemůže nikdo s jistotou říci jestli bude vše ok…

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 07.09.18 13:48

Může a nemusí. já krvácela jako kráva a teď mi to tady řve a nechce spát :-D

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2320 příspěvků 07.09.18 13:53

Muzeme te uklidnovat sebevic a nikdo ti to nerekne :nevim: dodrzuj rezim podle dr a uvidis ;) drzim palce :kytka:

Deeja
Stálice 100 příspěvků 07.09.18 13:55

@Natálka26 panadol protoze jsem nastydla v praci docela dost kaslu a psikam nejspis jsem mela i horecku protoze se mi objevily dva opary na tlame… :? ja vim ze mi nikdo nemuze rict jestli to bude ok nebo ne ale je tu nejaka mamina ktera mela dobry konec? Ja to docela psychicky vzdavam a pripravuju se na nejhorsi

Pepsik
Nováček 9 příspěvků 07.09.18 14:15

@Deeja
Ahojky, naprosto tě chápu. Já prokrvacela celý první trimestr???? byly to hrozné nervy když si na to vzpomenu, vždy jsem šla na WC s hrůzou co tam zas najdu. A příčina byla to, že se mi udělal vždy hematom. Ale já mám dvojčátka, takže o to víc to bylo náročnější. Nicméně Mudr říkal že hnědé krvácení nevadí, že je to tam hodně prokrvené a třeba praskne nějaká cévka nebo něco. Nasadil mi Ascorutin (vitamíny C na posilnění žilek) určitě tím nic nezkazís a pak jsem pila normálně vodu s citronem na podporu žil. Jo a hlavně klidový režim. Já teda 8 měsíců prolezela doma, ale to je zase tema dvojčatama. Nic neuvedej, šetří se a budu držet pěsti. :hug:

lachtanice86
Kelišová 6426 příspěvků 07.09.18 14:18

Je to buď a nebo.

věrasek80
Extra třída :D 11041 příspěvků 07.09.18 14:18

@Deeja já takto krvácela do 16tt a ted už je z toho 6letý syn.

Deeja
Stálice 100 příspěvků 07.09.18 15:19

@Pepsik @věrasek80 to je povzbudive ze vam to i pres krvaceni vse dobre dopadlo a moc gratuluji. me uklidnuje srdecni akce a ze mimi stale roste ale to krvaceni je na nervy :( nejdriv jsem spinila doktor furt ze ok ok a ted zacala krvacet doktor taky furt ze ok no tak holt budu verit cekat doufat a modlit se aby vse dopadlo v pohode. O miminko jsme s manzelem usilovali dlouho a kdyz se nam konecne po roce zadarilo tak bych si moc prala stastneho konce. Taky me trochu klidni ze memam vubec zadny bolesti coz holky u potratu hodne popisujou silny krece apod. Ja nemam zadnou bolest jen to krvaceni. Holt klidovy rezim a verit. Snad vse dobre dopadne. Co jste holky braly za leky nebo vitaminy? Ja ted jedu jen listovku a hodne vitaminu C (na ty zilky a taky ze jsem nachlazena) jinak mam ted predepsany progesteronovy injekce (olejovy mrchy bolej jak cert) ale pry to ma pomoc zastavit krvaceni. Jinak nemam zatim nic doktor rekl uvidime na konci 12 tydne “no jen jestli se ho dockam” mesic dlouha doba. Ke vsemu jsem v zahranici a doktorum tady moc neverim :zed:, ale tak doufam. :nevim:

Příspěvek upraven 07.09.18 v 15:22

Deeja
Stálice 100 příspěvků 07.09.18 15:19

@lachtanice86 bohuzel je to tak

Evva21
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 07.09.18 17:34

@Deeja ja začala krvácet v 7 týdnů. Krvacela jsem hodně a tmavá krev . Jela jsem na pohotovost a mimi ok,srdíčko bilo. Ještě mi doktorka rikala,ze pokud je to tmavá krev tak dobrý,ale světla krev špatný. Jinak jsem měla hematon,něco mi pichli,klid a do 12 tydne jsem si zavadela utrogestan. Ale bylo mi řečeno,ze do 12 týdne buď a nebo. Dnes jsme 16+2 :)

Deeja
Stálice 100 příspěvků 07.09.18 17:47

@Evva21 taky jsem dopoledne krvacela tmavsi krvi ted klepu vsude kde se da ze to ustava a spis lehoucce spinim tak snad to tak zustane jinak lezim a nic nedelam piju vodu s citronem a progesteron mam v injekcich pry je to nejlepsi tady jinak utrogestan nemaj ale maji prontogest ten ted zavadet nemuzu :? mam dona i tabletky duphastonu ale nic si sama ordinovat nebudu snad bude vse ok dekuji za prispevek Evi povzbuzuje me to a drzim pesti at je vse v poradku a uz jen dobre. :hug:

anavi13
Závislačka 2767 příspěvků 07.09.18 17:58

Držím pěsti ať to dobře dopadne. Ta léčba by měla stačit, stejně je to spíš placebo. Já špinila od 6tt do 10tt , třikrát to že mě vyloženě hrklo světlou krví a mimčo to zvládlo. Mohla za to placenta, začala se tvořit přes čípek a pomalu se vytáhla. Teď jsem 21tt a věřím, že vše už bude v pořádku. Jinak já měla přísný klid na lůžku, utrogestan, Ascorutin. Přeji hodně štěstí, vím jak je to náročné. Já stále prohlížím jak blbec kalhotky jestli je to v pořádku. Držím palce :palec:

Evva21
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 07.09.18 18:00

@Deeja ja jsem pak spinila ještě do druhého dne. Ten utrogestan jsem nejdřív brala oralne,az kdyz jsem přestala spinit tak jsem zavadela. Určitě to bude v pořádku :) ,hlavně odpočívej a žádný stres,to mi radil pan doktor :). Držím palečky :hug: .

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >