Maminky jsou to pohyby?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 15:55
Maminky jsou to pohyby ?

Ahoj maminky :kytka: jsem ve 20tt. A v podbrisku cítím jakoby “ vzduch “? Je to jak nadýmání ale už to trvá asi 5 dnů. Myslíte ze už to jsou pohyby miminka?

Reakce:

vannilka
Povídálka 34 příspěvků 06.09.18 16:01

Mohly by být :) Na začátku takové bublinky :kytka:

arinecka
Závislačka 4679 příspěvků 06.09.18 16:15

Určitě ano, mimčo už o sobě dává vědět :mavam:

janablizkova
Kecalka 430 příspěvků 06.09.18 16:18

Určitě to jsou pohyby ze začátku je to takové šimrání.

RencaVlkova
Závislačka 3814 příspěvků 06.09.18 16:29

jsem ve 20tt taky a už cítí pořádně mimčo jak tam skáče, ťuká. Je to ze začátku jak když se ti honí střeva a nevíš, jestli je to ono, ale během pár dní to hodně zesílí :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 16:33

neboj, běžné je i kolem 23. týdne a já opravdu až tak 24. týden. Takové to mele se a kope mě mám až od 27. týdne :hug:

Kesy2014
Stálice 76 příspěvků 06.09.18 17:23

Ahoj, já jsem dnes 19+5 a posledních pár dní se mi dějí večer v břiše věci :lol: Jako by do mě někdo napouštěl vzduch a pěkně mi tam škrundá … Ale že bych cítila pohyby, to né, nebo tedy nevím o tom.. Nemám ještě skoro žádné bříško a vypadám spíše jako dobře najezená :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 17:56

A ještě dotaz pro zkušenější maminky :lol: pociťovali jsme když vám vás pasažér kopal do mocaku jako já pravě něčo cítím je to jak když vás někdo cvrnke do mocaku a v tu chvíli potřebujete jakoby curat po chvíli to přestane :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Schneiderová v Tváři otvírá víko od kanálu nejhorší televizní zábavy

Jitka Schneiderová (45) prý ráda překonává překážky a miluje výzvy. Po... číst dále >

Úsměv, reformy a ženy! Co skrývá saúdský princ bin Salmán?

Teprve minulý rok se stal korunním princem Saúdské Arábie, a to v podstatě... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >