Maminky jsou to pohyby?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 15:55
Maminky jsou to pohyby ?

Ahoj maminky :kytka: jsem ve 20tt. A v podbrisku cítím jakoby “ vzduch “? Je to jak nadýmání ale už to trvá asi 5 dnů. Myslíte ze už to jsou pohyby miminka?

Reakce:
vannilka
Stálice 54 příspěvků 06.09.18 16:01

Mohly by být :) Na začátku takové bublinky :kytka:

arinecka
Kelišová 5257 příspěvků 06.09.18 16:15

Určitě ano, mimčo už o sobě dává vědět :mavam:

janablizkova
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 06.09.18 16:18

Určitě to jsou pohyby ze začátku je to takové šimrání.

RencaVlkova
Závislačka 3827 příspěvků 06.09.18 16:29

jsem ve 20tt taky a už cítí pořádně mimčo jak tam skáče, ťuká. Je to ze začátku jak když se ti honí střeva a nevíš, jestli je to ono, ale během pár dní to hodně zesílí :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 16:33

neboj, běžné je i kolem 23. týdne a já opravdu až tak 24. týden. Takové to mele se a kope mě mám až od 27. týdne :hug:

Kesy2014
Kecalka 147 příspěvků 06.09.18 17:23

Ahoj, já jsem dnes 19+5 a posledních pár dní se mi dějí večer v břiše věci :lol: Jako by do mě někdo napouštěl vzduch a pěkně mi tam škrundá … Ale že bych cítila pohyby, to né, nebo tedy nevím o tom.. Nemám ještě skoro žádné bříško a vypadám spíše jako dobře najezená :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 17:56

A ještě dotaz pro zkušenější maminky :lol: pociťovali jsme když vám vás pasažér kopal do mocaku jako já pravě něčo cítím je to jak když vás někdo cvrnke do mocaku a v tu chvíli potřebujete jakoby curat po chvíli to přestane :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžkej Pokondr zuří kvůli údajné cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >