Reklama

Bolest vagíny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 11:16
Bolest vagíny

Zdravím, od minulého týdne mám nařízený klidový režim a 2× denně léky kvůli tomu, že naše malá už se dere na svět, čípek už mám hraniční a hlavičku má Anička taky strašně nizko. Od včera mě začala bolet vagína jako kdybych dostala kopanec, ale jen když stojímstojím a nejhorší je to při chůzi. Když si lehnu, je to dobré. Myslíte že to může znamenat to, že by se pomalu rozjížděl porod nebo je možné že je to z toho, že je tak nizko? K dr jsem objednaná za 3 dny. Jsem ve 34tt a malá má jen 1800g :think: :? Děkuji všem za rady a zkušenosti

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6243 příspěvků 06.09.18 11:20

Různé bolesti ke třetímu trimestru určitě patří. Ale v tvém případě bych pro klid zajela na kontrolu. 34.tt není už žádný průšvih, ale když malá ještě chvilku vydrží, tak to bude určitě lepší. Držím palce, ať jste v pořádku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 11:30

@ivašot. Děkuji :hug:

Káťa19
Kelišová 6750 příspěvků 37 inzerátů 06.09.18 11:51

Blizi se porod, odhaduji, ze diky tomu bude celkem rychly :D niceho se neboj, odhad je jen odhad a klidne muze mit vice g

natyber
Kelišová 5968 příspěvků 06.09.18 12:21

Já měla tenhle nepříjemný pocit když hlavička sestoupila do malé pánve.

Bortelka
Povídálka 13 příspěvků 14.09.18 21:42

Může a nemusí se něco dít. Můj malej se začal drát ven ve 24tt, porod zastavili, ale taky zůstal hlavou takhle strašně dole až do konce a od té doby jsem taky cítila vselijaky tlaky nebo bolest a bylo mi řečeno, že je to prekrvenim pánve právě jak už byl napasovanej dole. Nejlíp ti asi řekne lékař, možná si zajed kdyby se ti to nezdálo, já po svoji zkušenosti bych už radši jela s každým „prdem“ 100× zbytečně než 1× pozdě. Držím palce ať vše dobře dopadne a malá si u tebe ještě pobyde :kytka:

Barbor87
Nováček 2 příspěvky 15.09.18 10:00

@Bortelka Jela jsem a je to vážně jen tím, že má hlavičku níž než je normální a zatím jsem v celku :D díky :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama