Bolest vagíny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 11:16
Bolest vagíny

Zdravím, od minulého týdne mám nařízený klidový režim a 2× denně léky kvůli tomu, že naše malá už se dere na svět, čípek už mám hraniční a hlavičku má Anička taky strašně nizko. Od včera mě začala bolet vagína jako kdybych dostala kopanec, ale jen když stojímstojím a nejhorší je to při chůzi. Když si lehnu, je to dobré. Myslíte že to může znamenat to, že by se pomalu rozjížděl porod nebo je možné že je to z toho, že je tak nizko? K dr jsem objednaná za 3 dny. Jsem ve 34tt a malá má jen 1800g :think: :? Děkuji všem za rady a zkušenosti

Reakce:
ivašot.
Kelišová 6868 příspěvků 06.09.18 11:20

Různé bolesti ke třetímu trimestru určitě patří. Ale v tvém případě bych pro klid zajela na kontrolu. 34.tt není už žádný průšvih, ale když malá ještě chvilku vydrží, tak to bude určitě lepší. Držím palce, ať jste v pořádku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 11:30

@ivašot. Děkuji :hug:

Káťa19
Echt Kelišová 8151 příspěvků 19 inzerátů 06.09.18 11:51

Blizi se porod, odhaduji, ze diky tomu bude celkem rychly :D niceho se neboj, odhad je jen odhad a klidne muze mit vice g

natyber
Kelišová 6033 příspěvků 06.09.18 12:21

Já měla tenhle nepříjemný pocit když hlavička sestoupila do malé pánve.

Bortelka
Stálice 62 příspěvků 3 inzeráty 14.09.18 21:42

Může a nemusí se něco dít. Můj malej se začal drát ven ve 24tt, porod zastavili, ale taky zůstal hlavou takhle strašně dole až do konce a od té doby jsem taky cítila vselijaky tlaky nebo bolest a bylo mi řečeno, že je to prekrvenim pánve právě jak už byl napasovanej dole. Nejlíp ti asi řekne lékař, možná si zajed kdyby se ti to nezdálo, já po svoji zkušenosti bych už radši jela s každým „prdem“ 100× zbytečně než 1× pozdě. Držím palce ať vše dobře dopadne a malá si u tebe ještě pobyde :kytka:

Barbor87
Nováček 2 příspěvky 15.09.18 10:00

@Bortelka Jela jsem a je to vážně jen tím, že má hlavičku níž než je normální a zatím jsem v celku :D díky :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Útrapy Simony Krainové na exotické dovolené: Nejdříve sběr plastů, potom déšť!

Letošní Bali pojala krásná Simona Krainová (45) opravdu netradičně. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >