Dá se z toho otěhotnět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 16:44
Dá se z toho otěhotnět?

Dobrý den chci se zeptat na jednu věc.
Když muž se vzruší, postaví se mu, ale hned mu z něho něco vytece- to jsou ty kapky lásky? A dá se z toho otěhotnět? Pak se tedy udělá, ale zajímá mě to prvotní, jestli se z toho dá otěhotnět. Děkuji za každou odpověď

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Martina 94
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 05.09.18 17:01

Nějak nechápu? Dotaz :-) jakože jak otěhotnět? Když spolu spíte bez ochrany? Já si myslím, že ano..nevím nějak to nechápu? 8o

Megane 123
Kecalka 261 příspěvků 05.09.18 17:03
@Anonymní píše:
Dobrý den chci se zeptat na jednu věc.
Když muž se vzruší, postaví se mu, ale hned mu z něho něco vytece- to jsou ty kapky lásky? A dá se z toho otěhotnět? Pak se tedy udělá, ale zajímá mě to prvotní, jestli se z toho dá otěhotnět. Děkuji za každou odpověď

Někdo říká že ano někdo zase že ne…sex bez ochrany ( v mnoha případech i s ní ) prostě vede k těhotenství a riziko tam vždy je.

Tichošlápek
Extra třída :D 10146 příspěvků 05.09.18 17:05

Teoreticky ne, leda při opakovaném styku. Ale teda neriskovala bych to.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 17:07

@Martina 94
Ano, bez ochrany, ale nikdy to do mě nedá. Jen se ptám, že pokaždé, když se mu postavi z něho něco vytece, jsou to ty kapky lásky? Dá se z toho normálně otěhotnět?

natyber
Kelišová 6033 příspěvků 05.09.18 17:16
@Anonymní píše:
@Martina 94
Ano, bez ochrany, ale nikdy to do mě nedá. Jen se ptám, že pokaždé, když se mu postavi z něho něco vytece, jsou to ty kapky lásky? Dá se z toho normálně otěhotnět?

To se dozvíš až otěhotníš, když máš nechráněný sex. Nechápu proč riskuješ, buď chceš otěhotnět, nebo nechceš.

Meily
Kecalka 122 příspěvků 05.09.18 17:20

Neriskuj a chraň se!
Pokud dítě nechceš.

Martina 94
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 05.09.18 17:22

@natyber taky jsem to moc nepochopila a máme stejny názor :-)

Martina 94
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 05.09.18 17:24
@Anonymní píše:
@Martina 94

Tak když se neudělá do tebe nebo ti ho tam nedá tak otěhotnět nemůžeš ne? A proč si neporidis antikoncepci? Teda? Když nechces? Nebo chceš?

Levixka
Kecalka 294 příspěvků 05.09.18 17:34

Pokud ho do tebe dá hned co se mu postaví a vytece ta tekutinka do tebe, tak ano, otěhotnět můžeš, i ta tekutina obsahuje spermie, minimální množství, ale obsahuje.
Prerusovana soulož není kvalitní ochrana a je to velky risk, pokud miminko nechcete. Mysli na to :) Pokud je to proto, že partnerovi jsou kondomy nepříjemné, tak snad je připravený být i otcem… To same platí i na tebe… Pokud jste v případě situace se k tomu postavit čelem pokračujte klidně takto.. Ale je důležité myslet na následky ☺️????

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 17:57
@Anonymní píše:
@Martina 94

Jo to jsou ty kapky lasky :lol:

Martina 94
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 05.09.18 18:03
@Anonymní píše:
Jo to jsou ty kapky lasky :lol:

Zvané miminko :-D nějak nachapu tuhle diskuzi moc

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1105 příspěvků 05.09.18 18:18

Ano muzes z toho otehotnet ano jsou ty ty kapky lasky. Staci?

P4ja
Kelišová 5820 příspěvků 05.09.18 18:26

Při nechráněném sexu a přeršované souloži se otěhotnět samozřejmě dá.

Janli
Kelišová 5735 příspěvků 9 inzerátů 05.09.18 19:45

Ano jsou to kapky lásky a můžou obsahovat sperma.

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Proč Rolins přiživuje spor s Rytmusem? Tady je její vysvětlení!

Rozhodli se Dara Rolins a Patrik Rytmus Vrbovský definitivně znemožnit u... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >