Reklama

Změna postavení plodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rozand
Závislačka 2867 příspěvků 05.09.18 11:58
Změna postavení plodu

Setkala jste se některá s tím, že se změnilo postavení plodu (tedy stále byl podélně hlavičkou, ale místo vpravo na jedné kontrole, byl na druhé kontrole vlevo)? Je to běžné? Všimla jsem si toho ve zprávách, že mám v každé něco jiného (33. tt), tak mě to trochu překvapilo :think:.

Reklama

Reakce:

dickys
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 05.09.18 12:04

No jejej, dcera se mi takhle točila max co dva dny až do porodu. Poznala jsem to jednak hmatem, jednak podle toho, kde kopala a kde skytala…

ivašot.
Kelišová 6391 příspěvků 05.09.18 12:05

Laicky bych řekla, že to možné je. Vždyť tou dobou se ještě přetáčí i hlavičkou nahoru a dolů a tohle je v podstatě to samé :think:

rozand
Závislačka 2867 příspěvků 05.09.18 12:08

Dík :D. Já ho právě i cítila až do téhle poslední kontroly pořád vpravo (v podstatě od začátku, i při uhnizďování jsem měla bolesti pouze vpravo), najednou mi začalo vadit spát na levém boku, tak už asi vím proč :lol: .

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >