Změna postavení plodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
rozand
Závislačka 3439 příspěvků 05.09.18 11:58
Změna postavení plodu

Setkala jste se některá s tím, že se změnilo postavení plodu (tedy stále byl podélně hlavičkou, ale místo vpravo na jedné kontrole, byl na druhé kontrole vlevo)? Je to běžné? Všimla jsem si toho ve zprávách, že mám v každé něco jiného (33. tt), tak mě to trochu překvapilo :think:.

Reakce:
dickys
Zasloužilá kecalka 872 příspěvků 05.09.18 12:04

No jejej, dcera se mi takhle točila max co dva dny až do porodu. Poznala jsem to jednak hmatem, jednak podle toho, kde kopala a kde skytala…

ivašot.
Kelišová 6725 příspěvků 05.09.18 12:05

Laicky bych řekla, že to možné je. Vždyť tou dobou se ještě přetáčí i hlavičkou nahoru a dolů a tohle je v podstatě to samé :think:

rozand
Závislačka 3439 příspěvků 05.09.18 12:08

Dík :D. Já ho právě i cítila až do téhle poslední kontroly pořád vpravo (v podstatě od začátku, i při uhnizďování jsem měla bolesti pouze vpravo), najednou mi začalo vadit spát na levém boku, tak už asi vím proč :lol: .

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci pranýřují svou hvězdnou tenistku. Vzala si na sebe kožich z opice

Chtěla další sexy fotku na Instagramu, nakonec se stala terčem drsného... číst dále >

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >