Jsem 6 tt a mám křeče v podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anci.kolarova
Povídálka 43 příspěvků 05.09.18 01:27
Stres 5+6

Ahoj, doma jsme se trochu chytili, jsem 6tt a chytili me křeče v podbřišku. Mám ject na pohotovost nebo počkat?

Reakce:
beruska9
Extra třída :D 10754 příspěvků 05.09.18 05:02

Nic tam neuvidi a nejspis ani neudelaji :nevim: A krece nemuseji nic znamenat, dokonce ani souviset s tehotenstvim :nevim:

lachtanice86
Kelišová 6654 příspěvků 05.09.18 06:21

@Anci.kolarova a co myslíš že by udělali? Nic. Je to buď a nebo

Celina
Závislačka 3617 příspěvků 05.09.18 08:51

S tím, že "jste se chytli " křeče v podbřišku absolutně nesouvisí, to jsou jen výplody režisérů :roll: . Pokud nebereš utrogestan, mohl by ti ho doktor naordinovat, nic víc se dělat nedá :mavam:

mattule
Závislačka 3214 příspěvků 05.09.18 23:03

to spis povolujou vazy a deloha

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Divoká jízda po StarDance: Mišík na koloběžce, Onder nese zapomenuté střevíce

A je to za námi. Devátá řada taneční show StarDance má nového krále tanečního... číst dále >

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >