Reklama

Jsem 6 tt a mám křeče v podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anci.kolarova
Povídálka 25 příspěvků 05.09.18 01:27
Stres 5+6

Ahoj, doma jsme se trochu chytili, jsem 6tt a chytili me křeče v podbřišku. Mám ject na pohotovost nebo počkat?

Reklama

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10625 příspěvků 05.09.18 05:02

Nic tam neuvidi a nejspis ani neudelaji :nevim: A krece nemuseji nic znamenat, dokonce ani souviset s tehotenstvim :nevim:

lachtanice86
Kelišová 5970 příspěvků 05.09.18 06:21

@Anci.kolarova a co myslíš že by udělali? Nic. Je to buď a nebo

Celina
Závislačka 3036 příspěvků 05.09.18 08:51

S tím, že "jste se chytli " křeče v podbřišku absolutně nesouvisí, to jsou jen výplody režisérů :roll: . Pokud nebereš utrogestan, mohl by ti ho doktor naordinovat, nic víc se dělat nedá :mavam:

mattule
Závislačka 3199 příspěvků 05.09.18 23:03

to spis povolujou vazy a deloha

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >