Změny na placentě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 22:15
Změny na placentě

Ahoj holky, chci se zeptat na zkušenosti.. včera sem byla na 3.UZ , malá je prý o týden menší.. A nakonec mi paní doktorka řekla ze příště si chce zkontrolovat průtoky, ze placenta ma nejake změny, které jsou na hraně. A malou si změří jestli roste ???? Pozvala si mě ale az za tři týdny, není to moc dlouho?:( Jsem 32.tt a malá odpovídá 31.tt . Bojím se čekat tři týdny, napsala mi do karty 1-2 stupeň deg.zmen placenty. Taky říkala ze možná porodim dřív :nevim:

Reakce:
lampicka11
Závislačka 3436 příspěvků 5 inzerátů 04.09.18 22:21

o znamená, že placenta stárne rychleji než se předpokládalo a musí se hlídat.

sara1000
Kelišová 5565 příspěvků 1 inzerát 04.09.18 22:21
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chci se zeptat na zkušenosti.. včera sem byla na 3.UZ , malá je prý o týden menší.. A nakonec mi paní doktorka řekla ze příště si chce zkontrolovat průtoky, ze placenta ma nejake změny, které jsou na hraně. A malou si změří jestli roste ???? Pozvala si mě ale az za tři týdny, není to moc dlouho?:( Jsem 32.tt a malá odpovídá 31.tt . Bojím se čekat tři týdny, napsala mi do karty 1-2 stupeň deg.zmen placenty. Taky říkala ze možná porodim dřív :nevim:

Nemela jsem tedy zmeny na placentne.Nicmene obe dcery byly mensi az o 3 tydny.
U prvni mi rikali,ze porodim do 38tydne.A u druhe strasili uz v cca 35tt.Otevirala jsem se a celkove byly holky uz hooodne nizko.
Obe jsem porodila ve 40+1 :lol:
Jedna mela 2,65 a druha 2,84.
Jsou to drobci do dnes,ale jsou naprosto zdrave.
Ale nervy jsem mela take,to ano.Zejmena u te prvni.U te druhe uz se to tak nejak ocrkavalo.

Dany098
Nováček 2 příspěvky 04.09.18 22:23

@novakova.t a není tři týdny teda dlouhá doba ? 8o

lampicka11
Závislačka 3436 příspěvků 5 inzerátů 04.09.18 22:25

Jde akorát o to že když stárne placenta rychleji musí semimco hlídat aby správně prospívalo.proto budou příště kontrolovat průtoky pupecnikem. Kdyby se něco dělo nebo nezdálo tak na svět půjde dřív o pár týdnů. Ale taky vše může být v pořádku až do porodu :hug:

lampicka11
Závislačka 3436 příspěvků 5 inzerátů 04.09.18 22:25
@Dany098 píše:
@novakova.t a není tři týdny teda dlouhá doba ? 8o

To netuším..snad gynekolog by měl vedet nejlépe :think: :nevim:

Dany098
Nováček 2 příspěvky 04.09.18 22:26

@novakova.t dekuju za vysvětlení :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Foto s Cainem, klapka! Karel Roden se objeví v Janu Žižkovi, zahraje si krále Václava IV.

Na place, kde Petr Jákl natáčí velkofilm světových parametrů Jan Žižka, se to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >