Sex v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MisulkaP
Stálice 94 příspěvků 04.09.18 15:16
Sexy v těhotenství

Holky co sex v těhotenství? Jak to máte vy? Máte na to chuť nebo ne? Je to nebezpečné vůči miminku?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

P4ja
Kelišová 6339 příspěvků 04.09.18 15:18

@MisulkaP Pokud to nemáš zakázané od doktora a sexuješ s rozumem, tak tonebezpečné není. Spíš naopak. Uspokojená maminka = spokojené miminko.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1901 příspěvků 04.09.18 15:24

Tak pokud ti nebude jako goblin skákat po břichu, nebo nebudete v devátém měsíci experimentovat s vaginálním fistingem, tak by to mělo být v pohodě.

Moc nedivočit, používat mozek a bude to v cajku.

nabab
Kecalka 186 příspěvků 04.09.18 20:01

Já mám chuť pořád stejnou :) Myslím si, že pokud to nezatrhne doktor a evidentně to nezpůsobuje nějaké problémy, tak proč ne.. Naopak :)

Jaja2000
Nováček 2 příspěvky 05.09.18 16:53
Jsem na zacatku 2. Trimestru

Ahoj jsem 17tt mela bych dotaz muze sex nejak uskodit? A od kdy je lepsi prestat?? Diky :?

rozand
Závislačka 3135 příspěvků 06.09.18 23:45

@Jaja2000 nemůže a nemusíte přestávat vůbec

andelka83
Neúnavná pisatelka 19943 příspěvků 07.09.18 07:55

@Jaja2000 pokud nemáš problémy a nezakázal to doktor tak nemůže. Jen bych byla opatrnější,v tě­hotenství je citlivější a prokrvenejsi čípek. A volit pohodlné polohy, které netlačí na bříško. Se sexem nemusíte končit vůbec ( až teda po porodu že jo)
Já jsem 19 tt a sex máme normálně, trošku méně často a ne takovou divočinu jako dřív,ale takový standard.

MaminkaAndílka
Stálice 73 příspěvků 28.09.18 21:31

Zdravím ;) Potřebovala bych názor od ostatních :) jsem ve 14 tt ,včera ráno jsem měla po dvou měsících s přítelem sex. Všechno proběhlo normálně ,až na to že přítel byl trochu rychlejší než já. Dostával se do mě trochu rychleji než bych chtěla,no sex byl nechráněný. Žádný bolesti,výtoky ani krvácení. Když jdu na wc tak po čurání mě hrozně pichá hlouběji v pochvě,ne v děloze. :? Trvá to cca minutu ,většinou se to objevuje když jdu po delší době na wc. Jinak jsem si ničeho nevšimla. Jsem půl roku po samovolným potratů v 16+5tt tak mám strach ze všeho. Děkuji za každou odpověď :,(

rozand
Závislačka 3135 příspěvků 28.09.18 21:48

@MaminkaAndílka Tady ti nikdo nevidí dovnitř. Ale teda moc nechápu, že přítel není opatrný a nechová se podle tvých pocitů, když jde o sex, zvlášť v těhotenství, zvlášť po předchozím potratu.

Já mám to píchání v těhotenství běžně, ale až tak od 2. trimestru. Kdybych se bála, jela bych na pohotovost.

MaminkaAndílka
Stálice 73 příspěvků 28.09.18 23:34

@rozand Není to úplně jeho vinna :lol: dva měsíce bez sexu je pro nás dost. Tak je pravda že jsme byli neopatrný ,ale bolest mi žádnou při styku nezpůsobil …Jiný problém nemám ,žádný bolesti píchaní v podbrisku. Je mi dobře,ale pokud to bude trvat do neděle v podělí zajedu k dr.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19943 příspěvků 29.09.18 08:30

@MaminkaAndílka nemůže to být podrážděný čípek? Nemyslím že to je něco vážného,ale chápu obavy. Též se víc sleduju a bojím (9 měsíců od zt v 18tt), už jsem 23tt a kéž už by byl aspoň 30.

MaminkaAndílka
Stálice 73 příspěvků 29.09.18 20:34

@andelka83 Dnes jsem si zajala na pohotovost pro jistotu ,všechno v pořádku jen jak píšete trochu podrážděný čípek…Miminko je spokojený a já šťastná. Taky si to pořad říkám,člověk má proste strach a ten jen tak nezmizí. Říkám si pořad ze až se mi miminko narodí tak už budu mít strach cely život. :srdce: Všechno dobře dopadne musí :srdce: držím palečky :srdce:

andelka83
Neúnavná pisatelka 19943 příspěvků 29.09.18 20:41

@MaminkaAndílka tak to jsem ráda,že jsem to trefila a je to v pořádku :hug:
Jj,je to tak,o děti má člověk strach už pak pořád.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 06:30
Nechce se mnou spat

Ahoj, ja ani nevim jestli si sem jdu pro radu nebo spis trosku si ulevit, ale jsem nyni v 25tt, ano ze zacatku byli komplikace a meli jsme sex s partnerem zakazany mela jsem hematom na deloze. Uprimne mi to ani nevadilo, protoze jsem stravila temer cely prvni trimestr s hlavou v zachode ve dne i v noci. No kazdopadne to je uz pase… bohuzel dospeli jsme do faze, kdy partner absolutne nechce zadny sex a vlastne ani nejake intimnosti. Meli jsme za celych 6 mesicu sex asi 2× … ano pri druhem mi ztvrdlo bricho na chvilku po mem vyvrcholeni, ale to se proste stava. Pritom tvrdnuti bricha jinak nemam… proste jsem si rekla ze vyvrcholeni nepotrebuju, ze proste staci kdyz si budeme jen „blizko“. Kazdopadne ani pres to kdyz mu rikam, ze normalne muzeme, ze i lekarka rikala ze tam hematom nevidela uz pred druhou genetikou, nebo jestli mi neveri at si neco o tom precte, reaguje stylem ze nechce ublizit malymu a ze na cteni nema cas..... a ja si tak v duchu rikam, jestli nejsem hrozna matka nebo jestli to fakt uz prehani na druhou stranu neni v tehotenstvi dulezita psychicka pohoda matky? A to ja ted tedy nejsem, protoze jsme se hodne odcizili. Diky za vyslechnuti na to asi rada uplne neni, proste pockam hold po porodu a uvidime :?

Mala.ještěrka
Kecalka 292 příspěvků 21.10.18 06:51

Chlap má ( nejen) v těhotenství stejné právo odmítat sex jako žena. Představ si to celé naopak, ty bys neměla chuť, bála by ses o mimčo a on by trval na sexu. Navíc vzhledem ke komplikacím, jaké jsi měla, ho naprosto chápu. Respektuj jeho pocity, mluvte spolu, mazlete se a počkej po porodu.

( U nás to bylo dost podobné. Komplikace jsem neměla žádné, ale asi v pátém měsíci mi manžel řekl, že má ze sexu divnej pocit a chtěl by počkat až po porodu. A vzah nám to nijak nepoznamenalo.)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >