Hospitalizace ve 27 tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luci63
Povídálka 23 příspěvků 04.09.18 05:51
Hospitalizace v 27tt

Zdravím. Včera jsem byla převezena do nemocnice (27+1tt) zkráceny čípek na 15mm. Dostávám infuze magnesia a pichaji mi kortikoidy. Zadne bolesti nemam, nic ani mi netvrdne bricho. Moje otazka zni- je tady maminka, která měla stejný problem? Popřípadě jak dlouho musela lezet v nemocnici? Jak mi daji infuze co mají je mozne jit domu a tam lezet? Děkuji ;)

Reakce:
Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1683 příspěvků 04.09.18 06:52

Já asi i chápu, že se chceš uklidnit, protože o té situaci moc nevíš.. Ale měla by sis promluvit hlavně s doktorem a z něj dostat vše, co chceš vědět :) Každá žena je jiná a jedné to třeba pomohlo, další ne.. :kytka:

Luci63
Povídálka 23 příspěvků 04.09.18 06:55

To mam raky v plánu, jen než on přijde to bude doba. Celou noc nespim a jen se zajímám jestli je tu taky taková mamina co by třebaže uklidnila :)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2349 příspěvků 04.09.18 07:16

Já zkušenosti nemám,ale dám ti radu! Neber nemocnici jako nutné zlo,děláš to pro sebe a zdraví svého miminka. Kdyby nebylo riziko,zbytečně tě tam ležet nenechají,to by jim pojišťovna vytmavila. Zeptej se v klidu doktora,až prijde na vizitu a nestresuj se. Netrvej zbytečně na odchodu domů,všichni moc dobře ví,že doma prostě jen ležet,tak jako v nemocnici,ne­budeš. Přeji ti,aby vše bylo v pořádku a miminko jsi zdravé donosila!!! :kytka:

vertunka
Závislačka 4734 příspěvků 04.09.18 07:40
@Luci63 píše:
To mam raky v plánu, jen než on přijde to bude doba. Celou noc nespim a jen se zajímám jestli je tu taky taková mamina co by třebaže uklidnila :)

Moje známá byla hospitalizována od 24tt a porodila 32tt. Holčičce je teď už rok a je v pohodě.

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6336 příspěvků 04.09.18 07:49

Hodně záleží na tvém celkovém nálezu. Někdo se z nemocnice do 36tt nehne, někdo leží doma.

kamcaKr
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 04.09.18 08:01

Me pustit nechteli s tvrdnutim bricha,a to byl cipek 3cm..Lezela jsem 14dni.

Luci63
Povídálka 23 příspěvků 04.09.18 08:03

Bricho mi netvrdne. A po tech 14ti dnech se to zlepsilo?

kamcaKr
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 04.09.18 08:08

@Luci63 tvrdnuti jo,taky mi davali magnezium…no pak jsem stejne dalsi mesic a pul musela odpocivat doma. Byly to nervy:) ale mala se narodila 38+0 a bricho tvrdlo az do konce, nekdy vic a nekdy min :) tak preji at donosis :palec:

Luci63
Povídálka 23 příspěvků 04.09.18 08:10

Magnesium mi v kapacce dali včera. A uz prý davat nebudou. Ze mam jen lezet s nohama nahore, ale to mužů i doma 8o

Viky211
Kecalka 220 příspěvků 04.09.18 08:27

Chce to hlavně klid a věřit miminku. Já měla čípek kolem 10-18mm od 25tt, všichni mě strasili,ze nevydrzim a každým dnem porodim… a sup, rodila jsem až 35+0, A to jsem nějak extra klidový režim nedodrzovala. Sice jsem se nenamahala, ale rozhodne jsem jen nelezela. A jsou i ženy, které s takovym cipkem přenášejí. Takže žádný stres, odpočívat a hlavně věřit sobě i mimcu. Držím palce :)

Uživatel je onlineHanulka2016
Závislačka 3502 příspěvků 14 inzerátů 04.09.18 08:47

@Luci63 napis klidne SZ. Jsem na den presne, dnes 27+2, ja lezela v nemocnici 2 tydny, tedka lezim doma. (Stejny problem)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Matěj von Osečany a jeho „pojišťovna štěstí“: Kominíky si pozval rovnou dva

Zámecký pán Matěj Stropnický (35), který se svým partnerem Danielem Krejčíkem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >