Reklama

Hospitalizace ve 27 tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luci63
Povídálka 20 příspěvků 04.09.18 05:51
Hospitalizace v 27tt

Zdravím. Včera jsem byla převezena do nemocnice (27+1tt) zkráceny čípek na 15mm. Dostávám infuze magnesia a pichaji mi kortikoidy. Zadne bolesti nemam, nic ani mi netvrdne bricho. Moje otazka zni- je tady maminka, která měla stejný problem? Popřípadě jak dlouho musela lezet v nemocnici? Jak mi daji infuze co mají je mozne jit domu a tam lezet? Děkuji ;)

Reklama

Reakce:

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1631 příspěvků 04.09.18 06:52

Já asi i chápu, že se chceš uklidnit, protože o té situaci moc nevíš.. Ale měla by sis promluvit hlavně s doktorem a z něj dostat vše, co chceš vědět :) Každá žena je jiná a jedné to třeba pomohlo, další ne.. :kytka:

Luci63
Povídálka 20 příspěvků 04.09.18 06:55

To mam raky v plánu, jen než on přijde to bude doba. Celou noc nespim a jen se zajímám jestli je tu taky taková mamina co by třebaže uklidnila :)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1724 příspěvků 04.09.18 07:16

Já zkušenosti nemám,ale dám ti radu! Neber nemocnici jako nutné zlo,děláš to pro sebe a zdraví svého miminka. Kdyby nebylo riziko,zbytečně tě tam ležet nenechají,to by jim pojišťovna vytmavila. Zeptej se v klidu doktora,až prijde na vizitu a nestresuj se. Netrvej zbytečně na odchodu domů,všichni moc dobře ví,že doma prostě jen ležet,tak jako v nemocnici,ne­budeš. Přeji ti,aby vše bylo v pořádku a miminko jsi zdravé donosila!!! :kytka:

vertunka
Závislačka 4623 příspěvků 04.09.18 07:40
@Luci63 píše:
To mam raky v plánu, jen než on přijde to bude doba. Celou noc nespim a jen se zajímám jestli je tu taky taková mamina co by třebaže uklidnila :)

Moje známá byla hospitalizována od 24tt a porodila 32tt. Holčičce je teď už rok a je v pohodě.

Janli
Kelišová 5694 příspěvků 9 inzerátů 04.09.18 07:49

Hodně záleží na tvém celkovém nálezu. Někdo se z nemocnice do 36tt nehne, někdo leží doma.

kamcaKr
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 04.09.18 08:01

Me pustit nechteli s tvrdnutim bricha,a to byl cipek 3cm..Lezela jsem 14dni.

Luci63
Povídálka 20 příspěvků 04.09.18 08:03

Bricho mi netvrdne. A po tech 14ti dnech se to zlepsilo?

kamcaKr
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 04.09.18 08:08

@Luci63 tvrdnuti jo,taky mi davali magnezium…no pak jsem stejne dalsi mesic a pul musela odpocivat doma. Byly to nervy:) ale mala se narodila 38+0 a bricho tvrdlo az do konce, nekdy vic a nekdy min :) tak preji at donosis :palec:

Luci63
Povídálka 20 příspěvků 04.09.18 08:10

Magnesium mi v kapacce dali včera. A uz prý davat nebudou. Ze mam jen lezet s nohama nahore, ale to mužů i doma 8o

Viky211
Kecalka 212 příspěvků 04.09.18 08:27

Chce to hlavně klid a věřit miminku. Já měla čípek kolem 10-18mm od 25tt, všichni mě strasili,ze nevydrzim a každým dnem porodim… a sup, rodila jsem až 35+0, A to jsem nějak extra klidový režim nedodrzovala. Sice jsem se nenamahala, ale rozhodne jsem jen nelezela. A jsou i ženy, které s takovym cipkem přenášejí. Takže žádný stres, odpočívat a hlavně věřit sobě i mimcu. Držím palce :)

Uživatel je onlineHanulka2016
Ukecaná baba ;) 2312 příspěvků 1 inzerát 04.09.18 08:47

@Luci63 napis klidne SZ. Jsem na den presne, dnes 27+2, ja lezela v nemocnici 2 tydny, tedka lezim doma. (Stejny problem)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >