Špatné dýchání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nunyqq
Stálice 51 příspěvků 04.09.18 18:54
Blbe dychani

Potrebuji rady. Prosím mám problém jsem ve 12 týdnu a uz 4 den mám vysoký tlak každý den pres 140 na 110 dnes jsem mela 156 na 110 mam plasit a jít k doktorovi nebo se to srovná samo. Na kontrolu jdu až za 14 dni. Zacalo se mi blbě dychat proto jsem si ho zmerila.

Reakce:
annasmyc
Kecalka 396 příspěvků 04.09.18 18:57

určitě na kontrolu, asi bych jela i na pohotovost (radši jednou zbytečně než něco zanedbat)

Helca83
Kecalka 374 příspěvků 04.09.18 19:00
@nunyqq píše:
Potrebuji rady. Prosím mám problém jsem ve 12 týdnu a uz 4 den mám vysoký tlak každý den pres 140 na 110 dnes jsem mela 156 na 110 mam plasit a jít k doktorovi nebo se to srovná samo. Na kontrolu jdu až za 14 dni. Zacalo se mi blbě dychat proto jsem si ho zmerila.

Bez k doktoru. Muže Te sledovat, zkusit nějaké léky… čím déle budeš těhotná, tím ten tlak spíše bude stoupat, a běžné betablokatory se v tehu užívat nesmí, muže se snad jen aspirin anebo Dopegyt (take jsem je měla). Držím palce!

Příspěvek upraven 04.09.18 v 19:06

ka2ka
Extra třída :D 13155 příspěvků 04.09.18 19:02

mohla se ti rozjet preeklampsie takže bych jela hned na pohotovost

Kukacka123
Závislačka 2506 příspěvků 04.09.18 19:05

@nunyqq okamzite k dr!!!

meduzza
Echt Kelišová 8731 příspěvků 04.09.18 19:07
@nunyqq píše:

Těch spodních 110 je opravdu hodně vysoké, těch horních 156 taky. Sbal se a hned jeď asi na gynekologickou pohotovost. Držím palce

nunyqq
Stálice 51 příspěvků 04.09.18 19:14

Dekuji za rady pockam na auto a pojedu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >