Necítím pohyby 27tt

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 18:32
Necítím pohyby 27tt

Ahoj, mám takový problém už včera jsem celý den necítila pohyby, tak jsem dnes ráno zašla k dr. Na ultrazvuk a prý je všechno v pořádku ale po celém dnu jsem zase necítila ani jeden pohyb. Mám placentu na přední štěně vlevo. Měl někdo něco takového taky a miminko bylo v pořádku? Nějak rozhýbat nejde, zkoušela jsem sladký i trochu do ní stouchnout a prostě nic :(

Reakce:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 04.09.18 18:34

Ja jsem plasan a sla bych klidne na kontrolu znova ;) at je vse v poradku :kytka:

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 1 inzerát 04.09.18 18:36

Mela jsem na predni stene a mela jsem to stejně. Celou dobu…Zas samozrejme neradim podceňovat, ale ja bych byla na pohotovosti fakt furt, kazdy tyden…

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 1 inzerát 04.09.18 18:38

A taky jsem to tak mela od zacatku, pokud mas pocit ze je neco jinak, tak zajed jeste jednou, vsak te neukousnou

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 18:41

Asi radši zajedu ještě jednou. No ona byla předtím malá namackana v podbřišku a tam ta placenta nedosahuje tak to bylo citit dobře, ale pak jsem cítila že se vic prevalila, nahmatam ji teď až u pupíku nahoře tak snad jen kope někam kde to necítím pod tu placentu nebo tak

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 04.09.18 18:52
@Anonymní píše:
Asi radši zajedu ještě jednou. No ona byla předtím malá namackana v podbřišku a tam ta placenta nedosahuje tak to bylo citit dobře, ale pak jsem cítila že se vic prevalila, nahmatam ji teď až u pupíku nahoře tak snad jen kope někam kde to necítím pod tu placentu nebo tak

Ona muze byt i nozickama do bricha, tak to necitis treba, jestli ma dost mista ;) ale ja bych pro klid tez jela ;)

lachtanice86
Kelišová 6402 příspěvků 04.09.18 19:02

Mám na přední stene, jsem 29tt a jsou dny kdy necítím ale u dr jsem nebyla. Já mám doma as a to mě uklidní.

kacakaca
Závislačka 2584 příspěvků 04.09.18 19:08

Placenta na predni stene by me asi rozhoupala k nakupu angelsounds. Pri blbem otoceni jsem taky necitila pohyby, max tri dny a na pohotovosti mi nadali jedine, ze jsem mela prijet driv. Nikdy kvuli tomu, ze jsem jela zbytecne. Jed znova.

Tarjei
Závislačka 4058 příspěvků 04.09.18 19:22

Lehni si na zada a chvíli tak vydrz, nekdy to zabere.

Anny2148
Kecalka 200 příspěvků 04.09.18 19:38

Ze zkušenosti, pokud chceš rozhýbat mimčo, doporučuji dát si hodně studenou colu/kofolu a pak si lehnout na bok a co nejvíce se přetočit na břicho. Pak bys ho měla určitě cítit, každopádně podud to nepomůže tak jeď na kontrolu.

Ginuš
Hvězda diskuse 37934 příspěvků 04.09.18 19:53

Měla jsem placentu na přední straně a kdybych nepoužívala angelsounds tak by mi hráblo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 09:00

Ahoj, tak jsem pro jistotu koupila angelsounds a chtěla bych se zeptat pokud má některá z vás tenhle stejný.. Co znamená když se rozsvítí to zelené světlo a začne jakoby pískat? Srdíčko jsem včera našla bylo slyšet spíš jakoby zblunkani ale to světlo teda nevím v návodu ani nikde jsem o tom nic nenašla :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >