Gestační váček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Girl. Misel
Povídálka 17 příspěvků 05.09.18 15:38
Gestrakcni váček

V lekarske zprave mam gest vacek se zloutkovym vackem a naznacenym echem plodu - takze to znamena ze je náznak srdicka? Nic mi doktorka neřekla na pohotovosti

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1929 příspěvků 05.09.18 15:59

Gestační. Ano. ;)

mroe
Extra třída :D 14564 příspěvků 05.09.18 16:19
@Girl. Misel píše:
V lekarske zprave mam gest vacek se zloutkovym vackem a naznacenym echem plodu - takze to znamena ze je náznak srdicka? Nic mi doktorka neřekla na pohotovosti

Ne, podle me to znamena, ze vidi vacek s naznaceny plod,( zrejme hodne maly). O srdecni akci nic nepise. V jakem jsi tydnu?

Keshi
Závislačka 2725 příspěvků 05.09.18 16:44

@Girl. Misel V ultrazvukovém vyšetření může být echem myšlen opravdu jen odraz zvuku o „buněčnou strukturu“. Rozhodně bych se ale neznepokojovala, zřejmě je ještě brzy. V jakém jsi týdnu?

Girl. Misel
Povídálka 17 příspěvků 05.09.18 18:20

Teprv 5+3 vim ze je brzo

Dupino
Nováček 3 příspěvky 20.10.18 23:27

Ahojte holky, dotaz. Sla jsem si v ramci preventivky pro antikoncepci, odesla jsem s prázdnou, na UTZ gestacni vacek, na vajecniku cysta. Cekam na vysledek HCG, TT negativni. Poslední MS 28.9., kontrola na gyn 19.10. Podle toho, co ctu, vacek je viditelny 11 den od oplodneni? To bych musela zapadnout hned po MS? To byla jedna prerusovana soulož, to byla dobra haluz! Nejak mi to cele datumove nesedi :roll:. Nekdo nejakou zkusenost? :think:

Janli
Kelišová 6312 příspěvků 21.10.18 00:38

Ono to sedí. Já otěhotněla ze sexu čtvrtý den cyklu, končila mi zrovna menzes a ty potvory si tam počkaly skoro šest dní, než šlo kolem nich vajíčko. A to všechno s diagnostikovanou neplodností. To byla teprve haluz :mrgreen: . Nezbývá ti než čekat, jak se to vyvine. Tak držím palce, ať je to podle tvých představ :kytka: .

karkarka
Závislačka 2862 příspěvků 21.10.18 06:56

@Dupino vacek neni urcite videt 11 den od oplodneni.to neni jeste ani vynechana menstruace.vacek je videt v deloze az od hodnoty hcg cca 1000 jednotek.

Dupino
Nováček 3 příspěvky 21.10.18 09:26
@karkarka píše:
@Dupino vacek neni urcite videt 11 den od oplodneni.to neni jeste ani vynechana menstruace.vacek je videt v deloze az od hodnoty hcg cca 1000 jednotek.

No prave, ze ja mam teprve MS dostat za 5 dni, proto nechapu, kde by se tam vzal tak rychle. Pravdou je, ze mam rozhazeny cyklus, od 24-35 dni. Asi je mozne, ze vacky vzniknou a zaniknou, aniz by z toho bylo těhotenství, ze? A ta velka cysta ma s tim take nejakou spojitost?

Dupino
Nováček 3 příspěvky 21.10.18 09:28
@Janli píše:
Ono to sedí. Já otěhotněla ze sexu čtvrtý den cyklu, končila mi zrovna menzes a ty potvory si tam počkaly skoro šest dní, než šlo kolem nich vajíčko. A to všechno s diagnostikovanou neplodností. To byla teprve haluz :mrgreen: . Nezbývá ti než čekat, jak se to vyvine. Tak držím palce, ať je to podle tvých představ :kytka: .

No ja se snazila o ditko 4 roky zpatky, uz to vypadalo na umele, ale, nakonec se zadarilo. Mala ma 15 mesicu, třetí ditko jsme zrovna v planu nemeli :think:

karkarka
Závislačka 2862 příspěvků 21.10.18 10:14

@Dupino zkusila.bych jit znovu na ultrazvuk.test mas negativni,takze bych to na tehotenstvi nevidela.uvidis co to hcg z krve.

Dominika1893
Nováček 4 příspěvky 14.12.18 08:50
Gestační váček?

Včera jsem šla na gyn. potvrdit si těhotenství, poslední MS začátek listopadu,teh.test minulý týden pozitivní.. ale paní doktorka i podle protočtů 5+3 našla prý pouze gestační váček… že prý je to prvopočátek těhotenství ale je ještě brzy. Ani na krev mne neposlala… termín kontroly až 3.ledna Mohlo by se jednat že nakonec nejsem těhotná respektive že je to zamlklé těhotenství nebo že je prostě něco špatně? Dost mě znejistila…

KamisB
Kelišová 6836 příspěvků 14.12.18 08:58

Opravdu tam může zatím být jen ten g.váček. Kdyby se jí něco nezdálo, tak by si tě jistě pozvala dřív a ne až za 3 týdny. Mohla jsi mít později ovulaci třeba.
Ona ta krev taky moc neřekne.
Hlavně se zbytečně nenervovat, stejně s tím noc nenaděláš.

Hodně štěstí přeji

Dominika1893
Nováček 4 příspěvky 14.12.18 08:59

@KamisB na krev mě ani neposlala na změření hcg

Uživatel je onlineCelina
Závislačka 3619 příspěvků 14.12.18 09:01

Co by chtěla najít jiného? Těhotná jsi, pro klid duše si můžeš dojít na krev jako samoplátce, ale musíš jít 2×, obden by se hodnota měla zdvojnásobit, což ti potvrdí prosperitu těhotenství. Dál bych to neřešila (není co) a v lednu už by mělo být :srdce:
Zamlklému těhotenství se zabránit nedá a může přijít prakticky kdykoli. Nemysli na to, nečti tady ty katastrofické scénáře a těš se na miminko, to je to nejlepší, co pro něj můžeš teď udělat :mavam:
A hodně štěstí :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >