Reklama

Gestační váček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Girl. Misel
Povídálka 17 příspěvků 05.09.18 15:38
Gestrakcni váček

V lekarske zprave mam gest vacek se zloutkovym vackem a naznacenym echem plodu - takze to znamena ze je náznak srdicka? Nic mi doktorka neřekla na pohotovosti

Reklama

Reakce:

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1497 příspěvků 05.09.18 15:59

Gestační. Ano. ;)

mroe
Extra třída :D 14312 příspěvků 05.09.18 16:19
@Girl. Misel píše:
V lekarske zprave mam gest vacek se zloutkovym vackem a naznacenym echem plodu - takze to znamena ze je náznak srdicka? Nic mi doktorka neřekla na pohotovosti

Ne, podle me to znamena, ze vidi vacek s naznaceny plod,( zrejme hodne maly). O srdecni akci nic nepise. V jakem jsi tydnu?

Keshi
Ukecaná baba ;) 2333 příspěvků 05.09.18 16:44

@Girl. Misel V ultrazvukovém vyšetření může být echem myšlen opravdu jen odraz zvuku o „buněčnou strukturu“. Rozhodně bych se ale neznepokojovala, zřejmě je ještě brzy. V jakém jsi týdnu?

Girl. Misel
Povídálka 17 příspěvků 05.09.18 18:20

Teprv 5+3 vim ze je brzo

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >