Screening v 11.týdnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
la.or3
Povídálka 23 příspěvků 06.09.18 17:03
Screening v 11.týdnu

Ahoj, jsem objednaná na screening v 1. trimestru. Podle ms v té době budu v 11+5tt ale podle utz v 11+0tt. Na krevní testy je to ok, ale chci se zeptat jestli to na ultrazvukové vyšetření není moc brzo :nevim:

Reakce:
Taače
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 06.09.18 17:17

@la.or3 Ahoj, já jsem byla 10+6 a do minimální délky pro měření prckovi chyběly 2 mm. Tak mě preobjednali až po dvou týdnech. Tak asi záleží, jak moc je ten utz odhad přesný a jak moc se těm malým chce růst :)

la.or3
Povídálka 23 příspěvků 06.09.18 17:41

@Taače Děkuji za odpověď :kytka: Tak snad to bude v pohodě, ať tam nemusím ještě jednou :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Z horníka vohráblem: Po Dukle 61 Mikluš boduje jako strážmistr Topinka

Ostravský rodák Robert Mikluš (36) se sice z regionu příliš nevzdaloval, jeho... číst dále >

Čvančarová kašle na role femme fatale, ty komediální jí sedí mnohem víc

Vyplatilo se počkat! Jitku Čvančarovou (40) léta obsazovali do rolí, v níž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >