Krvácení a křeče v 14. týden těhotenství

1.3.16 19:05

krvaceni a krece v 14tt

Ahoj holky mam na vas velku prosbu. Dnes som zacala mat mierne krece v podbrusku a taktiez mierne krvacanie.neni to nic strasne ale krv ako pri slabej menstruacii. Bohuzial som odisla na tyzden v zahranicia a preto vas prosim o radu ci sa jedna o hroziaci potrat alebo je to v 14tt bezne alebo mam okamzite vyhladat lekara v zahranici. Dakujem za odpovede

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
1.3.16 19:10

Divím se, že už nejsi dávno u doktora i přesto, že jsi v zahraničí

• Nahlásit
  • Citovat
9719
1.3.16 19:10

@petushqa27 vyhledej lékaře hned!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3280
1.3.16 19:17

@petushqa27 Jeď k doktorovi! Není normální v těhotenství krvácet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10638
1.3.16 19:18

Pokud je to krev, ne hnědý výtok, tak šupej k doktorovi!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3607
1.3.16 19:22

@petushqa27 mě doktor řekl, že pokud je to čerstvá krev, tak okamžitě naklusat do nemocnice!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
1.3.16 19:23

Ne, běžný to není, jeď k dr. a držím palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.3.16 19:25

Vyhledej tam nekde ambulanci, pokud si pojistena, zaplatis to tam cash, pojistivna ti to zde proplati, a s doktorem se snad dorozumis. Koukne a da palec nahoru, dolu, naznaci, ze mas lezet.. Rukama nohama nez neco zanedbat ja tohle absolvovala ve spanelsku a pohoda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49795
1.3.16 20:13

@petushqa27 jdi k lékaři, tohle neni ok, navíc ty křeče :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.3.16 20:27

Holky je hodina po tom co som davala odkaz a krece a kracanie skoncilo.. Som z toho mimo neviem ci mam volat lekara alebo to bolo len nejake prekrvenie :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18137
1.3.16 20:34
@petushqa27 píše:
Holky je hodina po tom co som davala odkaz a krece a kracanie skoncilo.. Som z toho mimo neviem ci mam volat lekara alebo to bolo len nejake prekrvenie :,(

To je na tobe a tvem svedomi. Co kdyby sis zavolala alespon na gynekologickou pohotovost do Cech?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3876
1.3.16 20:37

@petushqa27 neměla jsi sex? Pak bys mohla krvácet jen z čípku :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.3.16 20:52

@Koty sex som mala vcera a to bolo vsetko v pohode krvacat som zacala dnes vecer

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3876
1.3.16 21:01

@petushqa27 mně osobně se stalo, že synovec mi vrazil loket do podbříšku. Byla jsem v poho a krvácet jsem začala až po několika hodinách. Byla to taky jasná krev a celkem dost. Samozřejmě nevím jistě, jestli to bylo tím bouchnutím, ale přisuzuju to tomu. Strašně jsem se bála, že potratím, ale mimís se udržel. Špinila jsem pak ještě několik týdnů. Držím pěsti, aby i u Tebe bylo vše ok :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9905
2.3.16 08:38

No jako jestli to přestalo, tak to asi naštěstí snad není potrat, ale teda v pohodě to není…chtělo by to fakt co nejrychleji k mudře…jako jestli nechce v zahraničí nikam chodit, tak možná bych si v lékárně zkusila pořídit utrogestan jestli mají a dodržuj klidovej režim, nic nezvedat a tak…pro jistotu, kdyby to byl nějaký hematom nebo tak…i když mimčo snad už je dost velké, aby ho hematom s sebou nevzal, ale nikdy člověk neví no… :nevim: držím moc palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama