Krvácení - jaká nemocnice v Praze?

17.2.08 07:53

Krvácení - jaká nemocnice v Praze?

Ahoj,
chtěla bych poprosit o radu: od včerejšího večera dost krvácím, jsem 6+2, asi se jedná o probíhající potrat (dle bolestí a dle mých zkušeností - již jsem jednou v ten samý týden spont. potratila) :-( Kam v Praze mám jet do nemocnice? Máte někdo zkušenost, kde je to v tomto případě nejlepší (co se týče např. přístupu personálu, prostředí, atd.)? Při prvním spont. potratu jsem jela do nemocnice na Vinohradech (bylo to nejblíž mého bydliště), ale s tou mám velice špatné zkušenosti a už mě tam nikdo nedostane! Prosím, poraďte!! Díky moc!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17.2.08 08:03

Budu Ti drzet palce, aby to potrat nebyl! Ja bych jela do Podoli, sice jsem tam s krvacenim nikdy nebyla , ale na pohotovosti ano, moc prijemny pan doktor. Ja tam 2× rodila a byla jsem spokojena. Budu na tebe moc myslet, drz se a hodne stesti!!!!

Míša

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
17.2.08 08:49

Jestli ještě není pozdě, tak pokud máš nejblíž Vinohrady, a tam nechceš, jela bych na BUlovku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5360
17.2.08 10:28

Ležela jsem na Vinohradech sice z jiného důvodu, ale už NIKDY! To snad bych si šla lehnout někam pod most. Příšernej personál!!! Kromě jedný sestřičky, ale ta jim už tu reputaci moc zazachrání!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.08 20:54

Tak jsem nakonec jela do Podolí. Byla mi provedena revize dělohy po tom, co jsem ještě doma před odjezdem potratila plodové vejce:-(
Pokud by měl někdo v Praze a okolí podobné problémy, nemohu jinak, než Podolí doporučit. Je tam moc vřelý a profesionální presonál, který ví, jak se chovat k ženě, když právě potrácí, narozdíl od nemocnice na Vinohradech!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
18.2.08 21:21

Prezidentko to mě moc mrzí:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4230
24.3.08 19:46

Rozhodně bych nejela do Krče (dobrý personál), ale 4se mne ptali před revizí na co jsem alergická (a to i jednou na sále před narkózou - o už jsem jim řekla, že na doktory), 2brali krev - jednou na skupinu a pak na RH faktor (pak nemají být ve zdravot.peníze - to si to nemůžou napsat do karty a krev rozebrat jednou?) - mohli za to nemocnici opravit a vybavit lepším nábytkem a uvařit pitný čaj!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
77
2.4.08 22:56

Naprosto souhlasím s prezidentkou…
O víkendu jsem taky musela do nemocnice kvůli krvácení po vysazení léků.. a byla jsem také na pohotovosti v Podolí..
I když já jsem přišla o drobečky už asi o týden dřív, jen jsem to nevěděla. Zjistila jsem to až po týdnu na utz, že se neudržely.
Doktor i sestra byli skvělí, profesionální, vše mi vysvětlili a cokoli zodpověděli. Sice jsem tam asi 20 minut čekala na doktora, protože byl u operace, ale ani náznakem nedal najevo, že toho má hodně..
A ještě na chodbě se u nás sestra několikrát zastavila a uklidňovala a vysvětlovala..
Takže i když by tam člověk radši jel s něčím radostnějším, tak i tohle nebyl nepříjemný zážitek, ale velká pomoc :-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.8.08 00:12

Krč

Nikdy nejezděte na pohotovost do Krče. Arogance místního doktora nezná mezí. 2krát jsem tam jela v průběhu mého těhotenství, dvakrát jsem krvácela. Vždy natrefila na něj. Krvácela jsem z dělohy a pan doktor to nepoznal… Naopak byl strašně nepříjemný a velmi arogantně mi sdělil, že jsem hloupá a že krvácení v těhotenství je naprosto normální věc a že jsem hysterka. Pokud tam prý jsem kvůli neschopence, tak ty on ze zá:,–(y nedává… Ještě se mi smáli se setsrou, že jsem tak hloupá a jdu k nim kvůli krvácení. Cítila jsem se jak největší hlupec, co kdy chodil na Zemi. krvácení mi neustalo, za tři dny jsem šla ke svému gynekologovi a ten se zděsil. Krvácela jsem z dělohy, kousek od mimíska a měla hematom na pravé straně. Nechápal, že na pohotovosti nic neviděli..... tenkrát to moje Anička zvládla. Bohužel v šestnáctém týdenu to vzdala. Navždy ji budu mít v srdíčku.

• Nahlásit
  • Citovat
addenia
10.7.10 18:16

Já spokojená

Nemocnici na Vinohradech jsem si vybrala záměrně. Přišla jsem tam s veškerými doporučeními od svého gynekologa a to je také velmi důležité pro přístup v nemocnici tam je až další následná péče, takže se někdy nedivím,že tam v uvozovkách: otravují pacienti aniž by nejdříve navštívili svého lékaře.
Podstoupila jsem tam zákrok na Gynekologicko-porodnické klinice a tímto chválím celkový výkon operace a následné pooperační neobtíže.Odešla jsem z tama po svých a ještě šla do Pizerie na jídlo..takže mi bylo opravdu fajn- oproti jiným krajským nemocnicím, kde už s tímto mám jednu zkušenost a který se pro mne stal hororem dodnes.
Děkuji nemocnici Královské Vinohrady. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
57
14.9.10 20:16

Tak moje zkušenost…Vinohrady…už nikdy!! Prsonál příšernej, sestřičky se ke všem chovali jak k odpadu. Měla jsem zamlklé těhotenství v 10. týdnu a vzali mě až na pondělí (byla jsem tam ve čtvrtek ráno) , že když nemám potíže, tak to vydržím. Na příjmu jsem musela být v 6.30 a vzali mě v 11. Absolutně mne neinformovali, co před narkozou můžu a nemůžu,kdy naposledy pít, co si mám vzít s sebou, kdybych to neznala po zkušenosti z IVF klidně jsem se ráno i napila. Papír s tím, že nesmím 12 hodin před výkonem jíst jsem podepisovala půl hodiny před tím,než jsem šla na sál. Pacientky ležely po výkonech na chodbách, jelikož se s nimi sestry přece nebudou tahat......na to je tam saniťák…a ten neví kde je a že je to nezajímá.....fakt strašné. Už bych tam nešla, ani kdybych bydlela ve vedlejším vchodě. :-?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama