Krvácení, kus

Anonymní
27.5.20 14:51

Krvácení, kus

Holky, zažila jste některá? Jsem v 8tt, kolem 5tt jsem měla týden trochu špinění, ale to už skončilo, od té doby nic. Dnes jsem utíkala na bus a po příchodu domu se ze mě vyvalilo strašně moc krve, včetně nějakýho velkého cca 5cm kusu, roztřásla jsem se uplně strachy, co to je. Můj doktor ordinuje až zítra odpoledne, ani nezvedá telefon, tak pojedu do nemocnice. Ale musim počkat, než si moje mamka přijede pro mladší dítko. Tak tu teď čekám a přemýšlím, jestli je to konec? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7132
27.5.20 15:01

Mohl to být jen hematom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12240
27.5.20 15:04

Možná jo, možná ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.5.20 15:13

V 8tt jsem prodělala potrat a tak „jednoduché“ to nebylo, ale takhle nikdo neřekne co to bylo… Může to být hematom. Pořád krvácíš? A máš jiné příznaky? Přeji ti ať to dobře dopadne, drž se

• Nahlásit
  • Citovat
441
27.5.20 15:49

Těžko říct. Ale já cca v 7. tt taky hodně zakrvácela a vypadl ze mě kus sraženiny, ale na kontrole bylo s plodem všechno v pořádku. Neměla jsem u toho ale žádné výrazné bolesti, jen ty klasické těhotenské. Teď jsem v 15. tt a krvácím nebo špiním pořád.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
27.5.20 16:57

To ti řeknou jen ve špitálu.. Stalo se mi, jednou hematom, jedou průšvih.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13406
27.5.20 17:32

Snad to byla jen nějaká sraženina. Držím moc palce.

@Anonymní píše:
V 8tt jsem prodělala potrat a tak „jednoduché“ to nebylo, ale takhle nikdo neřekne co to bylo… Může to být hematom. Pořád krvácíš? A máš jiné příznaky? Přeji ti ať to dobře dopadne, drž se

Právě že bohužel i potrat může být „takhle jednoduchý“, já jsem takhle potratila 9+6tt. Žádné křeče, jen silné krvácení a na záchodě ze mě vypadl takový velký kus, hned mi bylo jasné, že je konec :( na UTZ druhý den bylo jasno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.5.20 17:55

Holky, děkuju za reakce. Jsem doma z nemocnice, příčina krvácení nezjištěna. Mimčo se zatím drží a už jsem viděla i bít srdíčko. Nález je vitální těhotenství a ani žádný klidový režim nedoporučil. Jsem z toho zmatená, každopádně mám alespoň dál naději v dobrý konec. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
13406
27.5.20 18:02

Tak uf :kytka: ať už je vše v pořádku a bez nervů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama