Krvácení z nosu

184
21.7.07 13:13

Krvácení z nosu

Ahoj, mému staršímu synovu se poslední dobou často spouští krev z nosu a to bez zjevných příčin. Někdy tak jednou týdně, někdy dvakrát denně. Manžel mě uklidňuje, že on to měl v dětství taky, já jsem z toho trochu vyplašená. Nevíte, jestli to i takhle často může ještě být v normě, nebo mám valit k Mudře? Děkuju!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3141
21.7.07 13:28

ahoj, jako mala jsem na to taky trpela, dokonce jeste casteji nez pises (a nekdy se mi to i hodilo, kolikrat jsem na ZS pisemku prostala u umyvadla s krvacejicim nosem :wink: ). myslim, ze se desit nemusis, pricina muze byt fakt banalni (dite spatne snasi zmeny tlaku, stres, ma malo nebo naopak hodne vitaminu atd.). dulezite asi je, jestli to krvaceni jde zastavit, jestli jo, tak bych to asi zatim neresila a optala se az nekdy budes mit k dr. cestu. ale samozrejme to nechci zlehcovat, a nez abys byla vystresovana, je lepsi kdyz k dr. se synem zajdes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15326
21.7.07 13:44

ahoj,
zkus nějakou dobu podívat synovi ascorutin, může se dávat dětem od 3 let. obsahuje látku rutin, která zpevňuje cévy a snižuje propustnost vlásečnic. je obsažen třeba i pohance.
stojí něco kolem 20 korun.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama