Krvácení z ouška náušnice

3.10.19 14:12

Krvácení z ouška náušnice

Když byli dceři 3 měsíce tak jí naše bývalá doktorka propíchla uši a dala naše náušnice. Pak ale z natáčecích důvodu náušnice neměla a zarostlo to. Teď v 14 měsících nová doktorka nastřelila náušnice jejich vlastních které nám za 500 darovali. Bylo to před 14 dny a dneska jí jedna vypadla. Našla jsem pouze uzávěr.

Dala jsem v poledne spát obě děti a když se vzbudila našla jsem loužičku krve no flek není to hromada krve notak jsem šílela a hledala příčinu. Rostou zuby třeba se kousla, nebo jí teče z té vypadlé náušnice ale to by muselo ještě před spinkáním.
Jenže po hledání příčiny jsem našla ránu výše v uchu jakoby nahoře jak máte okraj vnitřní ucha nahoře a blíže k tváří takový důlek uvnitř tak podnim to má asi natrhle nevím proč ta naše náušnice zlatá co není od doktorky je malinko vysaci možná prispinkani se zahálka o nějakou hračku.

Mám jít k doktorovi že jí tekla krev z ouška nebo to nechat zahojit?
Omlouvám se za nepochopitelný text, sama jsem z toho zmatená a vyděšená odkud a z jakého důvodu je ta krev a není ji v posteli málo takový flek vypadal čerstvý po spinkání :nevim: :,( :,( :,( nevím asi půjdu k doktorce zítra nebo teď do nemocnice jsou tam normálně do 17:00 a pak je asi pohotovost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2990
3.10.19 14:21

Dezinfekce a nechat být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.10.19 14:25