Paseni koniku ve třech měsících

3083
2.10.19 20:00

Paseni koniku ve třech měsících

Ahojky je tu nějaká maminka jejíž miminko nemuselo paseni? Dceři jsou tři měsíce a teprve az teď tomu přichází na chuť, doktorka říkala zema klidně do čtyř měsíců casek a ze dělá vše pomalu, ale správně. Mela jste to taky tak některá? Ze se děti rozpadla at po třetím měsíci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

536
2.10.19 20:23

Já to měla s první dcerkou. Polohu na břiše nesnášela a odmítala past, poté se to zlepšilo :) celkově je i teď pohybové spíše průměr. Druhá dcerka se už před třetím měsícem přetacela na břicho a vše zvládala rychleji a i teď je pohybové nadprůměrná(zvládá, co stejně staré a i třeba starší děti ne). Takže buď v klidu, každé dítě je jiné a tohle je naprosto v pořádku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.10.19 20:30

Ja syna moc nedavala past, taky to nemel rad, prvni mesic vubec, pak treba jednou denne, na chvilicku.. hodne jsem ho davala “past” na sebe, tzn ja v polosedu a on opreny o me, trenoval si zvedani hlavicky takto, a hodne jsem ho nosila v satku, tim miminko taky posiluje. Zastavam nazor ze se to nema lamat pres koleno, a vubec, idealni je asi pockat az se miminko nauci pretacet, pak se jeste napase.. spis bych se zamerila na motivaci k tomu pretaceni na brisko. Takze i kdyz my tomu paseni na zemi moc nedali, syn v pul roce uz leze a celkove je ve vsem napred, takze paseni bych na vasem miste nejak nehrotila. Ona tomu prijde na chut az zjisti ze ma lepsi vyhled a nauci se pretocit na bricho ale zpet to nepujde :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
776
2.10.19 22:49

Nase holcicka pasla az od 12tydnu. Pretacela se od pul roka. Lezla az po roce (predtim plazeni) a chodila od 16m..ted jsou ji dva a beha, umi skakat snozmo, vyleze vsude, tancuje.. Zdravé deti vse dozenou, driv nebo pozdeji, doktori casto zbytecne strasi a porovnavaji jen s tabulkami. U druheho ditete nebudu pohybovy vyvoj tak hrotit :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama