Krvácím po pohlavním styku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 22:40
Krvácím po pohl. styku

Ahoj, snad mě pochopíte proč tohle píšu anonymně. Samozřejmě si dojdu k doktorovi, to mi nemusíte říkat ale chci se zeptat zda to někdo měl podobné. Mám menstruaci dost nepravidelnou, někdy hodně, někdy málo a dřív mi MS trvala kolem 5ti dní. Posledních pár měsíců mi to trvá třeba i 3 týdny krvácení. Pak jsem začala krvácet po sexu, neboli mě nic, jen prostě krvácí jak kdybych měla normálně menstruaci. Takže prostě mám třeba týden pauzu bez krve, pak máme styk a druhý den začínám krvácet třeba týden. Pak mám 1 až 3 dny pauzu a pak zase začnu krvácet a takhle se to pořád opakuje. Čekala jsem že to přejde, protože nepravidelně to mám celý život a na gyndu chodím pravidelně ale tohle už je mi divné. Má to někdo z vás podobně po případě jak jste to řešili, co to bylo a tak.

Reakce:
Agrion
Závislačka 2824 příspěvků 10.01.19 23:05

Holka upaluj k doktorovi co nejdriv. Mam kamaradku s podobnymi problemy a diagnostikovali ji rakovinu cipku.

Nicky232
Povídálka 45 příspěvků 10.01.19 23:19

Ja jsem mela citlivejsi delozni cipek a tez jsem po styku spinila nebo krvacela, nekdy to muze byt zpusobeno i infekci. V kazdem pripade to normalni stav neni, duvodu muze byt spousta.

Verun83
Echt Kelišová 9080 příspěvků 33 inzerátů 11.01.19 04:50

Takze to tak mas uz par mesicu, u dr si nebyla a ptas se tady? Klidne to muze byt rakovina delozniho cipku. To se doctes na netu. Proste krvaceni mimo cyklus neno normalni a ma se resit co nejdriv.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 14:01
@Verun83 píše:
Takze to tak mas uz par mesicu, u dr si nebyla a ptas se tady? Klidne to muze byt rakovina delozniho cipku. To se doctes na netu. Proste krvaceni mimo cyklus neno normalni a ma se resit co nejdriv.

Ano. Mám to 3 měsíce a před 3 měsíci jsem byla na roční prohlídce na gynekologii a říkal, že jsem zdravá. Dělal mi i ultrazvuk a tak… týden po té prohlídce jsem začala mít tyhle problémy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >