Krvavé nitky v těhotenství

223
1.8.21 08:21

Krvave nitky v tehotestvi

Ahoj mam dotaz zda nemate nekdo zkusenost? Brala jsem Batadine BV gel, protoze jsme mela v pochve bakterii a z toho se mi udelaly kvasinky. Byla jsme na pohotovosti kde me vysetrily a doktor napsal boraxove globule ale ja kdyz si je na noc zavedu tak rano ze me vytece ruzovy vytok a takove krvave nitky. Pak behem dne uz vytok neni je to jen jednorazove po ranu. Nevim zda ject znova na do nemocnice nebo je to k tomu zanetu? Dekuji za info

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
1.8.21 08:39

Radši tam zajeď, globule jsem měla taky ale tohle se mi nestalo. Navíc když jsi těhotná…

• Citovat
  • Nahlásit
85
1.8.21 14:12

Ahoj, myslím, že to bude z těch kvasinek. Ta sliznice uvnitř pochvy je narušená a může z toho být růžový výtok. Měla jsem to podobně. Kvasinky, zaváděla jsem tablety Clotrimazol a vždy ráno ze mě vytekla rozpuštěné tableta do růžova s krvavýma nitkama. Takto to bylo 2 dny a třetí tableta už byla bílá. Kvasinky doléčené a růžový výtok už se neopakoval. V těhu jsou ty sliznice a čípek dost překrvené, pokud je jinak vše co pořádku, neplašila bych. Boraxovky jsou na kvasinky výborné a pro těhuli ideální, zkusila bych zavádět dál, pokud je dobře snášíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat