Krvavý cucek nebo sraženina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lorelai947
Kecalka 188 příspěvků 03.02.18 17:41
Krvavý cucek nebo sraženina

Ahoj holky,
dnes bych měla být 4+3tt, šestý den vynechané menstruace… Po použití WC jsem zjistila, že lehce špiním (je to takový jen slabounký narůžovělý hlen)a na toaletním papíře jsem měla i kousek jakoby „výstelky“? Nevím jak to popsat, ale vypadá to jako to co odchází z těla při menstruaci, takové ty krvavé cucky - krevní sraženinky…
Zatím se nic jiného neděje - nemám bolesti ani nekrvácím, jen jsem po utření měla trochu narůžovělý papír s tím jedním cuckem… Mám počkat jestli se to zhorší a pak případně vyrazit do nemocnice nebo už toto znamená problém? Máte s tím někdo zkušenosti prosím? Jsem strašně vyděšená :,(

P. S. Na gyndě jsem na potvrzení těhotenství ještě nebyla, chtěla jsem počkat ještě týden nebo dva…

Reakce:
Uživatel je onlineiwa83
Kelišová 6745 příspěvků 03.02.18 17:45

@lorelai947 já myslím, že v takhle ranní fázi v nemocnici nic neudělají. Uvidíš co bude dál. Jestli se to rozjede do klasické MS nebo ne. Pak bych udělala test a jestli by byl stále pozitivní tak bych pak volala na gyndu.
Měla jsem pozitivní test, 14 dní po vynechanej MS se tá krává dostavila - takže konec. Stává se to…

lachtanice86
Kelišová 6652 příspěvků 03.02.18 17:50

Nikam bych nejela. Je brzy, stejně je to buď a nebo.

lorelai947
Kecalka 188 příspěvků 03.02.18 17:53

No já spíš myslela, že kdyby to už teď znamenalo, že je něco špatně, tak aby se doktoři postarali spíš o mě… Nerada bych, aby to zašlo tak daleko, aby z toho pak byl větší problém…
Dobře, tak holt musím počkat co bude dál… :zed:
I tak děkuji

Uživatel je onlineiwa83
Kelišová 6745 příspěvků 03.02.18 17:59

@lorelai947 myslím, že žiaden větší problém by být neměl, z čeho? Pokud teda nemáš nějaký problém se srážlivostí krve nebo tak. Jsou ženské které zvládnou doma ustát potrat v 10 týdnu. A to je teprv masakr. Mám za sebou ZT asi z 8.týdne, ale já jela do nemocnice když se to rozjelo samo (to už jsme věděla, že zamlklo a 3 dni na to jsem měla termín na revizi). Takhle brzy by to mělo být ok - jestli je teda konec. Samozřejmě při nějakém větším, masivnějším krvácení (které neodpovídá silnější MS) určitě jdi na pohotovost. Nebo pokud by byly bolesti, něco nestandard.
Ale nezoufej, ještě to nemusí nic znamenat a může to být v poho.

Aradhell
Ukecaná baba ;) 1026 příspěvků 03.02.18 19:09

Bohuzel ne kazde tehottenstvi vyjde, takhle brzy se nic udelat stejne neda… takze se leda hodit do klidu, nestresovat se a uvidis. drzim palce :)

Lenka_Hal
Kelišová 5730 příspěvků 03.02.18 21:28

Takhle brzo nikam jezdit ani nemusis. Pokud to nevyjde, bude se to jen tvarit jako silnejsi menstruace. At je to jak chce, dneska a zitra bych si naordinovala hlavne odpocinek s dostatkem jidla a tekutin. Preju at to dopadne podle tvych predstav. :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >