Která banka udělá konsolidaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.19 13:14
Která banka udělá konsolidaci?

Dobrý den. Má některá z Vás zkušenosti s bankou, která udělala konsolidaci půjček i přesto, že u jiných bank byla zamítnuta? Někde jsem četla, že velká šance je u Monety?
Prosím Vás všechny, co jste nakonec (i přes potíže) konsolidaci udělaly o radu a pomoc. :?

Reakce:
Mika.ella1
Kecalka 105 příspěvků 09.07.19 13:24

Zalezi z jakych duvodu byly predchozi zamitnuty :nevim:

Martha03
Ukecaná baba ;) 1265 příspěvků 09.07.19 13:36

Pokud chceš konsolidovat půjčky, které máš již v exekuci či dlouze po splatnosti pravděpodobně to nepůjde přes žádnou banku…

Uživatel je onlineCenarius
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 09.07.19 13:39

No pokud vas v nekterych uz odmitli. Tak je velmi mala sance ze v nejake dalsi byste uspela.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.19 13:53

V moji vlastni, kde mám účet dlouho je to kb, jo a ted v hello bank… Tam mi nabídli lepší úrok než v KB

Uživatel je onlineLucy75
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 09.07.19 14:39
@Anonymní píše:
V moji vlastni, kde mám účet dlouho je to kb, jo a ted v hello bank… Tam mi nabídli lepší úrok než v KB

výhodnému úroku v Hello bank se divím, ptž jde o bývalý Cetelem a jejich poplatky, penále a úroky byly kosmické.. jako banka shání nové klienty, takže zřejmě šli na výhodnější podmínky a šance uspět bude vyšší, než v dlouho zavedené bance.. každopádně pokud už jsou záznamy v registrech, tak je šance schválení o dost nižší a úrok vyšší…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.19 15:01

@Lucy75 nevím, kterou banku zkusit, abych neměla zbytečně další záznam v registrech..

Martha03
Ukecaná baba ;) 1265 příspěvků 09.07.19 15:05
@Anonymní píše:
@Lucy75 nevím, kterou banku zkusit, abych neměla zbytečně další záznam v registrech..

Bez toho aniž by si tě projeli systémem to nejde nikde. Banka, kde každému dají neexistuje.

Marty94
Nováček 3 příspěvky 09.07.19 23:48
@Anonymní píše:
Dobrý den. Má některá z Vás zkušenosti s bankou, která udělala konsolidaci půjček i přesto, že u jiných bank byla zamítnuta? Někde jsem četla, že velká šance je u Monety?
Prosím Vás všechny, co jste nakonec (i přes potíže) konsolidaci udělaly o radu a pomoc. :?

Zdravím,
jak již bylo zmíněno, záleží proč byl úvěr zamítnut (malá bonita, špatné registry, konsolidace úvěrů od společností, která nová banka zkrátka nechce dělat,… ). Nicméně s každým dalším zamítnutím máte o negativní zápis v registru více. Osobně úvěry řeším již nějaký ten pátek a pokud máte zájem probrat Váš případ, neváhejte mi napsat soukromou zprávu.

Váš příspěvek
Reklama