Peníze na klik u ČS - splatnost se blíží - jde to prodloužit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 15:41
Peníze na klik-čs

Před 2 rokama jsem si u Čs půjčila peníze -peníze na klik. Mám to splatit teď do září, jenže se něco stalo a potřebovala jsem peníze znovu vybrat a tim pádem to nestíhám splatit- jsem na rodičáku. Chodimna brigády, ale vybrala jsem vše a 35tisic nestihnu sehnat. Chci tam volat, ale prvně se chci zeptat jestli nemáte někdo zkušenost, že vám to prodloužili a vy tak měli třeba další rok na to splatit. Peníze jsem musela vybrat, protože jsme se rozešli s přítelem a neměla jsem jít kam bydlet se synem, takže na kauci.. (to pro ty co by si mysleli, že treba novej mobil žejo :roll: ) případně co by se stalo kdyby to nešlo prodloužit a já to nedoplatila

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 16:45

Ahoj, hlavně do té spořitelny zajdi dřív, než termín vyprší, popiš jim svou situaci a něco vymyslíte. Mamka tam pracuje a říká, že pokud klient přijde dopředu situaci řešit, vždy se dá něco vymyslet. Pokud ale prošvihne lhůtu a nesplácí, a pak až přijde to domluvit, už se na něj koukají jako na toho, kdo nesplácí a je problém. Prostě tam zajdi, paní popiš situaci a najdete řešení…

Váš příspěvek
Reklama