Hypotéka v období mateřské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 17:02
Hypotéka v období mateřské

Dobrý den,
Tady se ví všechno, tak se chci zeptat. Jsem teď na RD, beru rodičovský příspěvek až do února 2021. Chceme si nyní vzít s přítelem hypotéku. Půjčí mi banka něco když bych měla příjem RP plus alimenty od otce dítěte tj. 6500 Kč? Přítel bere asi 20 000, žádné splátky nemá. Spíš mě ale zajímá, zda půjčí mě, když momentálně nepracuji. Děkuji za odpovědi a raději anonym, chodí sem spousta známých, mohli by se dovtipit :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
karkarka
Závislačka 4173 příspěvků 01.07.19 17:04

Nepůjčí.

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 01.07.19 17:07

Vam urcite ne. Nemate zadny prijem ze ktereho muzete splacet.

Mozna priteli, ale i on ma silene nizky prijem. Zalezi hlavne kolik si chcete pujcit. Myslete na to ze musite mit idealne 20% nasetreno.

Payus
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 01.07.19 17:07

Kdepak :) aliky jsou pro deti, to neni vas prijem.

Janli
Echt Kelišová 9885 příspěvků 01.07.19 17:08

Nepůjčí, vždyť nemáš žádný příjem. Rodičák se zohledňuje jen pokud jsi posuzovaná jako vyživovaná osoba a alimenty nejsou tvoje, ale dítěte.

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 01.07.19 17:09

Alimenty nejsou tvůj příjem, ale prostředky pro dítě…

A vy si především nepůjčujte, nikde - nemáte na to abyste něco spláceli v případě, že třeba tvůj partner onemocní. Tipuju že v tuhle chvíli ani nemáte našetřenou onu rezervu tří platů - na to kdyby se třeba rozpadla pračka, či se stalo cokoliv špatného.

Dokud máte takhle nízké příjmy, potřebujete šetřit a fungovat co nejskroměnji, jinak to špatně dopadne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 17:10

To záleží. Já třeba mám stavebko s cílovou částkou 500 000 a i na MD mi půjčí do milionu.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 01.07.19 17:10

Jsi na RD, takže dítěti je do tří let (dle dotazu chápu, že na RD ještě nějakou dobu budeš) a má jiného otce než je tvůj přítel. Prosímtě neblázni a byt si spolu za této situace nekupujte. Počkej až půjdeš do zaměstnání a budete spolu delší dobu.

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7936 příspěvků 01.07.19 17:11

Je jedno kolik bereš, banka ti na rodičáku „přizná“ příjem 7000 a podle toho se odvíjí nabídka. Když budeš mít rodičák 11 tisíc a 7 alimenty, tak to je nezajímá. 27 tisíc, tři osoby… No to je tak na chaticku za Ostravou s úrokem 5 procent a 20 procent vlastních prostředků.

Payus
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 01.07.19 17:11
@Anonymní píše:
To záleží. Já třeba mám stavebko s cílovou částkou 500 000 a i na MD mi půjčí do milionu.

A kde?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 17:13

@Payus rajfajzen :lol: :lol: (nevím nikdy jak se to píše)

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7936 příspěvků 01.07.19 17:13
@Payus píše:
A kde?

Tak to oni píšou třeba v internetovém bankovnictví pořád, ale osobně a skutečně je pak realita trochu jiná :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 17:14
@Janli píše:
Nepůjčí, vždyť nemáš žádný příjem. Rodičák se zohledňuje jen pokud jsi posuzovaná jako vyživovaná osoba a alimenty nejsou tvoje, ale dítěte.
Žádný příjem, příjem mám(RP+Aliky, jak jsem psala.). Jen jsem chtěla vědět zda se do toho počítají alimenty. Teď vím, že ne. Děkuji za reakci.
Payus
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 01.07.19 17:15
@Anonymní píše:
@Payus rajfajzen :lol: :lol: (nevím nikdy jak se to píše)

Zajmavy. To je fuk jak se to pise ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 17:15
@Serpentini píše:
Jsi na RD, takže dítěti je do tří let (dle dotazu chápu, že na RD ještě nějakou dobu budeš) a má jiného otce než je tvůj přítel. Prosímtě neblázni a byt si spolu za této situace nekupujte. Počkej až půjdeš do zaměstnání a budete spolu delší dobu.

Dobře, tak to udělám.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama