Půjčka bez solusu a registru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 11:33
Půjčka bez solusu a registru

Ahoj, mám bohužel záznam v registrech, kvůli tomu pro mě padá většina bankovních i nebankovních společností, ale potřebuji půjčku na domácnost. Nic jiného nesplácím. Smlouvu mám na neurčito, nevíte o nějaké společnosti co by půjčila? Jedná se o zhruba 30000. Nevadil by ani větší poplatek.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2287 příspěvků 28.06.19 11:40

Jedině od rodiny, nebo našetřit.

Zumpa
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 28.06.19 11:54

Nebo od mlátiček, jestli ti nevadí, že pak třeba splatíš 100tis.

Nikola Kouč
Povídálka 13 příspěvků 28.06.19 12:02

Také neradím si půjčovat od společností, které nenahlížejí do registrů. Pokud máš původní půjčky splacené oslov dané společnosti o výmaz z registru SOLUS (zároveň tím odvoláš souhlas se zprac. os. údajů). Pokud ještě máš živý úvěr, nepůjčuj si více, dostaneš se tak akorát do dluhové pasti. Zkus se raději zamyslet na co opravdu těch 30tis potřebuješ. Pokud je to opravdu důležité (pračka/ lednička…) pak se pokus svůj stávající úvěr navýšit, ale jak zaznělo, lepší je pomoc od rodiny. A poslední rada : kamarády z půjčování raději vynechat.

Uživatel je onlinecocomoon
Kecalka 329 příspěvků 28.06.19 12:15

Upřímně mě vždy zajímalo na co lidi v dluhách (nebo čerstvě po vyřešení dluhů) potřebují tak nutně půjčky na domácnost.
Co máte na bytě tak nutného k pořízení, že je potřeba si půjčit 30 tis?

Příspěvek upraven 28.06.19 v 12:23

Zumpa
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 28.06.19 12:18

@cocomoon Od takových lidí nic logického nečekejte.

Cenarius
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 28.06.19 13:05

@cocomoon Iphone X

Nikola Kouč
Povídálka 13 příspěvků 28.06.19 13:18
@Cenarius píše:
@cocomoon Iphone X

Totální blbost stejně jako půjčky na dovolené atd…

Kecalka 329 příspěvků 28.06.19 13:27

Já ten dotaz myslel vážně.
Protože teď zařizuju byt pro dočasné bydlení a kromě nové velké kombinované lednice sem koupil vše z bazoše za pár korun (několik věci mám dokonce zdarma). A né z důvodu, že bych na to neměl, ale že se mi do toho nechtějí dávat finance, protože vím, že do nového bydlení si ty věci brát nebudu.
Nebude to sice tak hezké, ale na bydlení plně dostačující.

jessikka
Extra třída :D 11128 příspěvků 28.06.19 14:12

@cocomoon takže ty peníze máš, ale stejně si radši půjčíš peníze od nesolidní společnosti, znova se zadlužíš, dáš velký poplatek nebo astronomicky přeplatíš, protože nechceš utratit svoje peníze, které máš? Promiň, buď jsi totální finanční negramot nebo troll.

vokishka
Extra třída :D 14822 příspěvků 28.06.19 14:16
@jessikka píše:
@cocomoon takže ty peníze máš, ale stejně si radši půjčíš peníze od nesolidní společnosti, znova se zadlužíš, dáš velký poplatek nebo astronomicky přeplatíš, protože nechceš utratit svoje peníze, které máš? Promiň, buď jsi totální finanční negramot nebo troll.

Proc nadavate jemu? On se naopak chova ekonomicky.

Kecalka 329 příspěvků 28.06.19 14:19

Já nic o tom, že si pučuju nepsal.
Já jen psal, že řeším něco podobného jako tazatelka a na ten základ se dají sehnat bazarový věci kolikrát i za odvoz, nebo pár stokorun.
Sice pak domácnost nevypadá jako z propagačního letáku, ale funkci plní stejně.
Takže i kdybych neměl peníze, tak bych byl schhopný si domácnost vybavit za pár šušňů.
Proto mě zajímalo na co tak nutně potřebuje 30 tis.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2287 příspěvků 28.06.19 14:25
@cocomoon píše:
Já nic o tom, že si pučuju nepsal.
Já jen psal, že řeším něco podobného jako tazatelka a na ten základ se dají sehnat bazarový věci kolikrát i za odvoz, nebo pár stokorun.
Sice pak domácnost nevypadá jako z propagačního letáku, ale funkci plní stejně.
Takže i kdybych neměl peníze, tak bych byl schhopný si domácnost vybavit za pár šušňů.
Proto mě zajímalo na co tak nutně potřebuje 30 tis.

To pravděpodobně nebyl útok na tebe. Jen se překoukla a myslela, že jsi diskuzi založil.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2287 příspěvků 28.06.19 14:26
@jessikka píše:
@cocomoon takže ty peníze máš, ale stejně si radši půjčíš peníze od nesolidní společnosti, znova se zadlužíš, dáš velký poplatek nebo astronomicky přeplatíš, protože nechceš utratit svoje peníze, které máš? Promiň, buď jsi totální finanční negramot nebo troll.

On tu diskuzi nezaložil.

Kecalka 329 příspěvků 28.06.19 14:26

Nn, tazatelka se tu ještě asi neukázala.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama