Lahvička která nekape

20
7.5.20 23:07

Která je nejlepší savička

Zdravím maminky, jsme bohužel už od porodnice na umělým mléku, dostali jsme Nutrilon hipoalergeni sice alergie nemáme ale dali to v porodnici tak SME to nechtěli měnit, Dr nám řekl že aby malej neměl prdíky a nebolelo ho bříško tak že by lahvička s mlickem po otočení neměla kapat, tak se chci zeptat zda máte tip na lahvičku která nekape už máme třetí značku a pořád to hrozně moc kape a malý se zalyka, vyzkoušeli SME aventku anticolik potom MAM anticolik a nakonec lovi láhev, všechny hrozne moc kapou, prosím poraďte lahvičku se savičkou která tolik neteče aby malý tolik nehltal děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17166
7.5.20 23:11

Ja mam od tommee tippee. Je antikolikova a ma i tu savicku ve tvaru prsa, malej mi odmital vsechny flašky a tuhle vzal na milost. Co se týče průtoku, máš spravnou velikost k věku dítěte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
7.5.20 23:12

@Kriss Tina mám třítýdenní miminko a kupuji 0 + kde je jedna dírka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13369
7.5.20 23:12

U dcerky jsem používala taky tommee tippee

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17166
7.5.20 23:14

@Sprajtka44 tak to je dobře, holt budeš muset zkouset dalsi druhy savicek, ja vyzkousela asi 5 ruznych než nam sedla ta tommee…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1559
7.5.20 23:16

https://www.mall.cz/…tural-125-ml?…

Tuto od narození. Byly v sadě 2 malé a 2 velké. Pro novorozence ma savička jen 1 dírku. Pak se to zvětšuje az na 4 dírky (tusim kolem půl roku miminka) prdiky nikdy neměl a um jsme dávali Hipp :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
7.5.20 23:16

U deti jsem vyzkousela tommy tippee, avent i lovi, myslim, ze avent tekla nejvic. Pokud maleho boli brisko, klidne bych mleko zkusila zmenit, syn mel v porodnici taky jednu znacku, koupila jsem ji domu a sel pryc - vubec mu nesedl. Ten Nutrilon HA jsem zkousela taky a co si pamatuju, byl hrozne nahorkly. Davate espumisan nebo nejake jine kapky? Taky muzou pomoct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
7.5.20 23:19

Dávám espumisan, mléko se mi moc měnit nechce, u prvního sem hodně měnila mléka a měl velké problémy tak teď sem chtěla neměnit, hořký je ale pije ho dobře, jen mě zarazilo když mi Dr řekl že nesmí kapat po otočení a mě všechny tři kapou a hodně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15399
7.5.20 23:26

Zkus z drogerie DM jejich lahvičku, jestli se dobře pamatuju, tak ta tekla hodně málo, navíc měla pro dítě hodně příjemnej tvar dudlíku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4263
7.5.20 23:33

Savicka od avi nebo mam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
252
8.5.20 01:35

Nám vyhovuje NUK

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
314
8.5.20 04:00

Medela calma - neteče dítě musí sát, nám ale vůbec nesedla - savička je strašně dlouhá. Pak jsem myslím viděla reklamu na jeden typ savičky od Lovi, kde taky psali, že neteče a dítě musí aktivně sát - možná Medical - zkus dohledat. Ovšem pokud dítěti doteď mlíko teklo, tak nevím zda pochopí, že musí tahat/sát, aby mléko teklo. My nakonec používali MAM, ale vel. 0 ovšem až od tří měsíců(dřív dokrm nepotřeboval) a na vyšší průtok jsme přešli až po půl roce věku mimča.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8448
8.5.20 06:42

Já koupila NUK a byla jsem spokojená. Chtěla jsem ho kvůli dostupnosti, často cestuji(teď tedy ne) a samozřejmě se mi stalo, že láhev zůstala doma. A NUK měli v každém obchoďáku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17836
10.5.20 13:43

Při každém pití z lahve se může nalokat vzduchu, musíš dávat dostatečně odříhnout…
klidně i mezi pitím udělat pauzu.

Na trhu je spousta lahviček ANTI COLIC - mrkni třeba na videa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama