Které ze 4 jmen?

55
4.6.20 18:20

Které ze 4 jmen?

Ahoj holky, prosím o radu, s manželem se nemůžeme rozhodnout jaké jméno dáme holčičce. ve výběru je Karolínka, Gábinka, Magdalenka nebo Michaelka. Poraďte +a - u těchto jmen ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1822
4.6.20 18:23

Mne se libi Gabriela a tolik jich neznam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5022
4.6.20 18:23

Žádné z těch jmen není špatné v podstate jsou všechna hezká.. Mě se nejvíc líbí Michaela, nejméně Magdalena, Gabriela a Karolína tak nastejno..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
997
4.6.20 18:33

Mně se nejvíc líbí Magdalenka. Potom Karolínka. Michaela se mi nelíbí a Gabriela mi přijde strašně tvrdé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3103
4.6.20 18:36

Gabriela :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26424
4.6.20 18:42

Jména jsou krásná všechna. Zvážila bych domácí podoby. Vybírala bych podle toho, jaké povazujes za nejlepší. Protože v základním tvaru je nikdo používat nebude.
Mně se nejvíc líbí Michaela a Magdalena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
4.6.20 18:44

Gabriela nebo Michaela :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9992
4.6.20 18:47

Gábinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44785
4.6.20 18:49

Gábina :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.6.20 18:52

Gabriela - moje srdcovka (být po mém, možná by ho jedna z holek měla). Někomu se nelíbí oslovení Gábina, mně nevadí. Gabrielka, Gábi, Gábinka - za mě moc hezké.
Michaela - opět jedno ze jmen, které jsme zvažovali. Není jich teď moc, žádnou malou neznám. Trošku nevýhoda je tvar Míša - tedy to, že je stejný pro kluka i holku. Ale opět mně to třeba nevadí. Michaelka, Michalka, Miška - líbí :palec:
Karolína - není moje úplně top jméno, ale líbí se mi také. Je jich trochu víc mezi holčičkami, ale rozhodně ne jako Emiček a Elišek
Magdalena - kdybych měla 3. dceru (jako že mít nebudu), tak je to Magdalenka. Nelíbí se mi tedy tvar Majda, ale to je můj problém. Magda, Magdalenka, Majdalenka - vše moc pěkné.
Za mě 1. Gabriela, 2. Magdalena, 3. Michaela, 4. Karolína
Ale všechny jsou moc hezké, podle mě s žádným z nich neuděláte chybu :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
201
4.6.20 19:00

Gabriela, moc se nedává a je to krásné jméno :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1265
4.6.20 19:01

Magda ;) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6819
4.6.20 19:01

Gabrielka a Magdalenka :srdce: krásná jména.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
348
4.6.20 19:02

Gabriela uz se dava strasne malo, je to hezke jmeno :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
4.6.20 19:04

Nejlepší je Michaela, tak se taky jmenuju :D A moje jméno se mně líbí, Míša, Michalka, Miška, Mišula, Mišička.. :lol: Dřív se mně hodně líbila Gabriela, ale Gábina vůbec, Karolína docela hezké, taky bych nad ním asi uvažovala, a Magdalena za mě ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama