Jméno pro sestřičku - Aneta

68
3.6.20 23:21

Jméno pro sestřičku - Aneta

Holky, poraďte prosím, dcera rok jmenuje se Aneta, nyní čekáme sestřičku, chtěla jsem zvolit jméno Agáta. Přijde Vám to (jako kamarádce),že je to příliš podobné jméno? Vybraly byste jiné? Díky ????Říkala jsem si, jedné se bude říkat Anet, druhé Agi, nijak mi to nevadilo - ta “podobnost”.. Naopak.. ale teď váhám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

256
3.6.20 23:24

Nepřijde mi to podobné. ( Mimochodem, taky jsem Aneta :)) Klidně si dej Agátku :) Je to tvé rozhodnutí a jsou to Tvoje děti. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
3.6.20 23:27

Mám sestřenici Anetu, pak se jí narodila ségra a dostala jméno Andrea.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9993
4.6.20 05:09

Mně to přijde úplně v pořádku. Obebjmena jsou krásná, Anetu jsem také zvažovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5024
4.6.20 06:13

@Kendinka Mě se to líbí a nepřipadají mi ta jmena tak podobná, že by se měla plést.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44785
4.6.20 06:31

Krásné jméno- klidně ho dej. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3846
4.6.20 06:53

Mezi těmito svém i jmény jsme se rozhodovali u dcery, takže výběr chválím :D ale mně to teda podobný přijde, nijak tragicky, ale přece. Any - Agi, Anetko - Agatko. Ale plést si je budeš i kdyby ta jména podobná nebyla ani trochu, takže je to vlastně jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
4.6.20 07:35

Holky, děkuji.. Bude Agátka :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17096
4.6.20 07:36

Podobné to je a plést se to bude. Anetka je krásné jméno, ale ta Agáta… mě se vybaví agáve. A zkratka Aguš, kterou vždycky vyfasuje je strašná. Vybrala bych jiné jméno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6384
4.6.20 07:37

@Kendinka Moc hezké jméno :palec: také jsem chtěla Agátu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
4.6.20 07:40

@terien Já jsem Agátu chtěla vždy.. ale první výběr jsem nechala manželovi.. Jaké jméno se Ti hodí k Anet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17096
4.6.20 07:43
@Kendinka píše:
@terien Já jsem Agátu chtěla vždy.. ale první výběr jsem nechala manželovi.. Jaké jméno se Ti hodí k Anet?

Pokud chce hodně podobné, tak třeba Adriana. Jinak se mi líbí Violka, Leonka, Ester,…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
507
4.6.20 14:15

Myslím, že Agátka je v pohodě. Občas se spleteš stejně :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
4.6.20 16:12
@Blankaspl píše:
Myslím, že Agátka je v pohodě. Občas se spleteš stejně :-)

Jako sousedka má Dorotku a Zorku - taky se plete.. Dori - Zori :zany_face: :joy:Ale je pravda, ze Anetka a Agátka jsou více podobné.. ale prostě :heart_eyes: Budou to sestry.. Asi si budou podobné :blush:Jen aby to zvládly babičky… :innocent:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
811
4.6.20 21:49

Já myslím, ze v klidu dar muzes. A gratuluji, ze už mate vybráno. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu