Který automatický kávovar vybrat?

19521
8.4.20 13:29

Který automatický kávovar vybrat?

Ahoj všichni :D

Jelikož je známé, že se tu ví naprosto všechno, přišla jsem si pro radu. Vybíráme kávovar, ale nevíme si už rady. Určitě chceme jít do De'Longhi. Máme „vybrané“ 2 typy, v rozumné cenové relaci a řešíme, který bude lepší a proč. Zda je lepší mléčný systém s nádobou na mléko, či jen tryska :nevim:
Prosím tedy o pomoc, napište mi, který máte doma, nebo který byste si vybrali a z jakého důvodu, nějaké plusy a mínusy, co jste vysledovali…Moc děkuji :kytka:

Máme vybrané tyto:
https://www.alza.cz/…-d504744.htm

https://www.alza.cz/…d4496211.htm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4399
8.4.20 13:36

https://www.datart.cz/…0-cerne.html?…
Mám tento, oceňuji že se velice dobře. myje a hlavně nádobka na mléko se dá normálně sundat a dat do lednice se zbytkem mléka. Nemusím mléko pěnit zvlášť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3288
8.4.20 13:39

@weyky hele já mám sice philips, ale vlastně je to fuk. Mám ho s nádobkou na mléko - prostě zmáčkneš čudlík a všechno udělá za tebe. Takže jestli se ti chce extra dělat s pěnou, kup si trzsku, jestli chceš bejt pohodlná, kup si s nádobkou na mléko. Btw ten můj mléko vyšlehá moc dobře, sice ne jako profi barista, ale rozhodně líp než kdybych se s tím pachtila já :lol: Jo a ta nádobka na mléko se myje v pohodě, u toho typu co mám, se může dávat i do myčky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19521
8.4.20 13:48

@Anix @Jitul.kaaa9 Díky za zkušenosti :) Ještě se zeptám, jak dlouho kávovar máte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
584
8.4.20 13:55

Rozumím, že máš vyhlédnutý jiný. Já jsem ale velmi spokojená s Philips Latego 5000 series. Také jsem dlouho váhala, a teď jsem za něj moc ráda…kór když mám homeoffice :jazyk:
Je velmi snadný na obsluhu, téměř bezúdržbový, a ten mléčný systém „latego“ je super, jak už psala uživatelka výše. Já jsem teď ve fázi testování, která káva mi chutná nejlíp. Nechápu, jak jsem ještě vloni mohla pít Nescafé…to už vážně ne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3288
8.4.20 13:59
@weyky píše:
@Anix @Jitul.kaaa9 Díky za zkušenosti :) Ještě se zeptám, jak dlouho kávovar máte?

My rok a půl. Manžel se mu bránil, ale teď už taky ohrnuje nos nad instantním „neskaféčkem“ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3983

My máme DeLonghi jen s tryskou, ale upřímně, nepoužíváme to, nechce se mi totiž s tím mlékem patlat - ani s nádobkou (ten máme zas v práci, ale jinou značku), ani s tryskou, nebavilo mě to pokaždé pucovat… Takže si prostě jen vařím kafe a mléko naliju do hrnku. :D Jednou týdně na slavnostní nedělní kávičku by to šlo, ale když si to kafe vaříme třeba třikrát denně, tak to pořád (nebo minimálně tedy jednou denně večer) čistit… Je tam sice nějaký čistící systém, ale stejně tomu musí člověk věnovat.

Takže vzhledem k mé lenosti je úplně fuk, zda s tryskou nebo nádobkou, stejně to nepoužívám (a zkušenosti mám s oběma variantami). :D

Ale s kávovarem jako takovým, s touto značkou, jsme spokojení. Máme tedy ještě nějakou starší variantu, než co jsi posílala odkazy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19521

@summersun Také děkuji za zkušenost :kytka: To sice ano, ale ráda si přečtu názory a zkušenosti. Z jakého důvodu jste se rozhodli pro tento kávovar?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19521
8.4.20 14:00
@Jitul.kaaa9 píše:
My rok a půl. Manžel se mu bránil, ale teď už taky ohrnuje nos nad instantním „neskaféčkem“ :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: No však co by ne.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9013
8.4.20 14:01

Taky mám De`Longhi s nadobou na mleko, něco podobnyho jak první odkaz a maximalni spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19521
8.4.20 14:02

@klamonožka Díky za zkušenost :kytka: A čistě technicky, čistí se lépe tryska, nebo nádobka? Nebo takhle, s čím je méně práce? Je mi jasné, že je potřeba to denně vyčistit tak jako tak, s tím počítám a nevadí mi to.Jen si to chci ujednodušit :lol: A ještě díky za recenzi na tuto značku :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3288
8.4.20 14:03

Já tedy doplním @klamonožka, že tu nádobku na mléko myju tak jednou za 3 dny. Dá se nechat v lednici a prostě když si děláš kafe, jen jí připojíš ke kávovaru, po dodělání kávovar automaticky propláchne ty hadičky a zase uložím do lednice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19521
8.4.20 14:03

@JancaS84 Super,díky za zkušenost :kytka: Jak dlouho kávovar máte? Vše bez problému?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3288
8.4.20 14:05
@weyky píše:
@klamonožka Díky za zkušenost :kytka: A čistě technicky, čistí se lépe tryska, nebo nádobka? Nebo takhle, s čím je méně práce? Je mi jasné, že je potřeba to denně vyčistit tak jako tak, s tím počítám a nevadí mi to.Jen si to chci ujednodušit :lol: A ještě díky za recenzi na tuto značku :palec:

Právě, že tu nádobku nemusíš čistit pokaždé, ten automat ti ty hadičky propláchne, vyndáš nádobku, ve který je mléko, vrátíš do lednice a pak použiješ zase. Úplně v pohodě stačí tak jednou za 3 dny a myje se to snadno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19521
8.4.20 14:06
@Jitul.kaaa9 píše:
Právě, že tu nádobku nemusíš čistit pokaždé, ten automat ti ty hadičky propláchne, vyndáš nádobku, ve který je mléko, vrátíš do lednice a pak použiješ zase. Úplně v pohodě stačí tak jednou za 3 dny a myje se to snadno.

Ahaaa tak to se mi líbí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat