Který den dětskou oslavu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Melodi
Stálice 61 příspěvků 11.06.19 17:56
Který den dětskou oslavu?

Dcera bude mít narozeniny a poprvé chce pozvat děti ze školky. Nikdy jsem nic takového nedělala. Kdy je lepší oslavu uskutečnit? V sobotu, nebo ve všední den?

Reakce:
five5
Kecalka 221 příspěvků 11.06.19 18:00

@Melodi nejlépe v pátek. O víkendu můžou jet rodiče s dětma na výlet. A přes týden, může mít někdo kroužky nebo by šli brzy domů, když se další den vstává do školky. Takže za mě pátek, alespoň u nás se dělají dětské oslavy v pátek. Zatím se nestalo, že by někdo nemohl ;)

mi.anetka
Kecalka 423 příspěvků 11.06.19 18:02

U nás teda vždycky sobota nebo neděle, ještě se nestalo, že by někdo dělal oslavu v týdnu. Dostatečně dopředu oznámit a dorazí všichni.

Melodi
Stálice 61 příspěvků 11.06.19 18:02

A od kolika do kolika hodin je to ideální?

Tichošlápek
Extra třída :D 14692 příspěvků 11.06.19 18:06

U nás jsou to většinou soboty.

Alyss1
Závislačka 3123 příspěvků 11.06.19 18:49

Pro skolkove delam i v tydnu- od ctyr do sedmi staci. Patek sobota je blby to je hodne lidi pryc. To radeji nedele odpol. Nicmene vzdycky nekdo nemuze. Takze jase zeptam klicovych lidi ( nejlepsi kamosi treba) a kdy muzou ty tak to delam. Zbytek bud muze nebo ne.

nozu
Extra třída :D 12484 příspěvků 11.06.19 19:23

My oslavy děláme o víkendu a obdobně jako @Alyss1 plánujeme termín podle klíčových kamarádů. Pokud oslavu oznámíte dostatečně dopředu, tak si ti, kteří chtějí, čas udělají. A nebo je potřeba udělat dostatečně atraktivní prpogram - oslavu v herně virtuální reality neodmítlo jediné pozvané dítě 8) ale to je samozřejmě zábava pro větší děti, ne školkové.
jinak já teda odmítám dělat oslavy doma, protože po jedné takové akci jsme bordel uklízeli ještě tři dny. Takže mateřská centra, herny či zábavné parky to jistí.

lucenka
Hvězda diskuse 36215 příspěvků 11.06.19 19:25

Oslavy děláme o víkendu, ale až pro školní dítě. Ve školce se mi líbil koncept, kdy rodiče oslavence vyzvedli vybrané děti cca ve 4 ze školky, dovedli je na nějaké smluvené místo, kde probíhala oslava a postupně se tam scházeli po práci rodiče dětí.

zuzanka003
Kelišová 7479 příspěvků 11.06.19 20:13

Já dělala dětem v týdnu, známe se všichni a vím kdo má kdy jaký kroužek…takže např mi v pondělí od 15:30-19h

Ijen
Ukecaná baba ;) 1762 příspěvků 12.06.19 10:07

Ve skolce jsme delali oslavy v hernim centru, klidne i ve vsedni den, termin po dohode s klicovymi kamarady, nekoho privezli rodice pozdeji.

Váš příspěvek
Reklama