Který fusak vybrat ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Agnes9
Kecalka 148 příspěvků 02.11.18 07:30
Který fusak vybrat ?

Přeju krásný den :) mám nyní 3 mesíčního syna a chystám se příští týden objednávat zimní fusak a nevím si rady který. Nemohu se rozhodnout mezi fusakem od Elodie, Bunkerem od Lodgeru (u toho si nejsem jistá jak moc je teplý), Muckim L od Odenwälder a nyní jsem narazila na fusak ZOPA Fluffy. Jsem bezradná. Přechodný fusak do podzimního a jarního počasí mám, potřebuji něco opravdu teplého. Syn mi jinde než venku v kočárku neusne a je v něm cca 2,5h dopoledne a 3h odpoledne a nepředpokládám, že by se to změnilo. Samozřejme když budou těžké mrazy ven nepůjde, ale byla bych ráda abych se při teplotách lehce pod nulou nemusela bát. První 3 fusaky stojí 3-4000, Zopa stojí jen 1600 ale nejsou na něj zatím reakce. Poraďte prosím pokud máte zkušenosti který vybrat, ať je můj koblížek v teple :srdce: :kytka: (prosím neraďte Emitex, hrozně moc se mi nelíbí :roll: )

Reakce:
tezi
Hvězda diskuse 50606 příspěvků 1 inzerát 02.11.18 07:36

@Agnes9 za sebe bych doporučila jakýkoliv fusak s beránkem než s umělinou. Mám kaarsgaren, ale značek je víc.

neria55
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 02.11.18 07:48

Za mě moc zbytečně drahé. Já pořídila Cottonmoose za 1800,– udělá parádu a teplý bude teda dost, byl v něm chvilku jak byly 4° a teda byl pekelně vyhřátý

zudina
Ukecaná baba ;) 2227 příspěvků 02.11.18 07:58

Ja mela red castle tenderness, opravdu teply. Ted kdyz je syn trochu vetsi mam lodger bunker a ten je taky hodne teply

Jasmina81
Kecalka 381 příspěvků 02.11.18 08:08

První zimu byl syn malinký kolem půl roku a měl klasického beránka, spal každý den na zahradě a byl krásně vyhřátý, další zimu už jsem měla fusak od jané ke kočárku, a neměla jsem pocit , že by byl studený, že by mu byla zima. Když hodně mrzne, da se dát ještě deka, teplá kombinéza ;)

LE.nova
Kecalka 250 příspěvků 1 inzerát 02.11.18 08:20

Ahoj, já si nemyslím, že jsou zbytečně drahé. Na prvního jsem měla všemi milovaný Emitex. Moc se mi nelíbil, ale jako nezkušena máma jsem si říkala, že musí být skvělý, když ho všichni tak vychvalují. Ve finále nejenom že nebyl pěkný, ale i hrozně slabý a během jedné zimy mi zpuchrely gumicky, takže na jaře letěl do koše. Pro druhé dítě jsem si koupila Mucki L, úžasně teplý, příjemný, kvalitní. Nemusela jsem dceru nijak navlekat, jako ležící miminko v zimě jezdila jen v teple mikine a teplackach. Navíc jsem ho pak velmi rychle a výhodně prodala na netu. Jestli budeme mít někdy třetí, půjdu do fusaku Elodie, nedávno jsem ho prohlizela u známé a líbí se mi ještě víc, než ten Mucki L.

Půáček
Kecalka 287 příspěvků 02.11.18 08:24

Přidávám se k těm, kdo měl klasického beránka :) obě děti v něm byly v teplicku, dovnitr max punčocháče a dečka nahoru bundička a spol a spokojenost největší. Ale měla jsem ho pujceneho. Pořizovací cena byla 5000 :(

zinna
Stálice 68 příspěvků 02.11.18 08:30

Ja ma petite cherie-da se sehnat ve vyprodeji za 2500,– a je fakt hodne teplej,vzhledove jako elodie..nebo koukni na moose

chaela
Ukecaná baba ;) 1384 příspěvků 2 inzeráty 02.11.18 08:31

Tak já třeba nedám dopustit na Emitex. Je krásné teplej, nepromokavej, takže nemusím řešit nánožník, má reflexni prvky, kapsu na drobnosti, stahovací gumicky, poutka..
Beránka nesnáším, nelíbí se mi, kousou, špini se, blbě se to pere… Ale to je o vkusu a požadavcích, každej bude sbalit něco jinýho, ještě že je takovej výběr :)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2250 příspěvků 02.11.18 08:54

@Agnes9 kamarádka si teď objednávala ten Zopa a byla z něj úplně nadšená. Já si třeba na tyhle designovky moc nepotrpím, mám fusak od nějaké německé značky, je úplně obyčejný, tmavě modrý, ale funkčnost úplně super,hřeje úžasně. Kupovala jsem ho z druhé ruky jako nový.

Celina
Závislačka 3579 příspěvků 02.11.18 08:58

Obchod s moderními trendy a značkami je šílený :cert: Čekáme zimní miminko, tak jsem tenhle problém taky řešila, padl mi do oka Mucki Odenwälder, mají dvě varianty, menší cca přes 2000,– a větší, silnější s odepinacim nástavcem na nohy do sporťáku za 5000,– :cert: Čili bych do tří let musela kupovat fusaky dva :think:
Svrchní materiál u některých typů ušel, některé měly tvrdý, nepříjemný šusťák. Navíc mi vadí plyšový medvěd našitý v místě, kde má mimčo hlavičku.
Nakonec jsem koupila český Emitex, který má nástavec na nožky a dá se zapnout i bez něj pro malé mimčo, dá se rozepnout jako deka, je teplý, měkký uvnitř, dá se zapnout jako kapuca a cena? 1800-. A to mi vydrží do tří let :mavam:

lachtanice86
Kelišová 6624 příspěvků 02.11.18 09:15

Čekám v listopadu a mám Emitex

Káťa19
Echt Kelišová 7694 příspěvků 19 inzerátů 02.11.18 14:52

Ahoj, mrkni na recenze fusaků , jinak i v bazárku najdeš hezké a zachovalé za super cenu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >