Dětský pokojíček - vylepšení postýlky

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mobilishky
Kelišová 6500 příspěvků 30.10.18 10:11
Dětský pokojíček - vylepšení postýlky

Krásný den, nakoupila jsem si nálepky a ráda by jsem nějak vylepšila postýlku, než se mimčo narodí. Jen nějak nemám inspiraci, aby to vypadalo hezky. Určitě tady má někdo víc zkušeností, tak nějaké rady?? Fotky pro inspiraci? Na internetu jsem nic nenašla :kytka:

Reakce:

zrcadlo
Kelišová 6946 příspěvků 30.10.18 10:36

Moc nechápu, na co přesně se ptáš. Většina lidí má dětskou postýlku s tenkýma kulatýma tyčkama kolem dokola, tak není moc co vylepšovat. Pokud ty máš postýlku s plnými čely, tak si tam nalep co chceš (když nevíme, jaké nálepky sis koupila, tak asi těžko můžeme radit „dej to z levého dolního rohu do pravého“), doporučuju změřit si vodováhou rovinu, jinou radu na tento dotaz fakt dát neumím.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 30.10.18 10:38

Neni lepsi tam dat pekny mantinel, polstarky, pripadne baldachyn? Me ty nalepky prijdou jako strasny ohaveni nabytku. Se podivej na pinterest

mobilishky
Kelišová 6500 příspěvků 30.10.18 10:41

@zrcadlo já jen, že některé maminky na o mají vlohy a vyhrajou si s tím. Už jsem to právě někde viděla… Myslela jsem, že budou čela víc odhalená, což se nepovedlo, jako nálepky mám šedé hvězdičky a bleděmodrý mráček s nápisem BOY

ivašot.
Kelišová 6714 příspěvků 30.10.18 10:55

@mobilishky Já bych ničím už nevylepšovala. Ono to bude vypadat trochu jinak, až v postýlce budou peřinky a třeba nějaké hračky. Mě se to takhle moc líbí.

zrcadlo
Kelišová 6946 příspěvků 30.10.18 10:56
@mobilishky píše:
@zrcadlo já jen, že některé maminky na o mají vlohy a vyhrajou si s tím. Už jsem to právě někde viděla… Myslela jsem, že budou čela víc odhalená, což se nepovedlo, jako nálepky mám šedé hvězdičky a bleděmodrý mráček s nápisem BOY

Promiň, ale stále nechápu. To tady čekáš radu ve stylu „dej dvě hvězdičky vlevo a tři hvězdičky vpravo“? Prostě sis podle svého vkusu vybrala nálepky, tak si je i podle svého vkusu (a vkusu tatínka dítěte) nalep, ne?

lexiik
Stálice 62 příspěvků 30.10.18 10:57

Taky bych nevylepšovala, peřiny budou barevné a hračky, bude to vypadat vesele, max. nějaký dětský obrázek na zeď.

ivašot.
Kelišová 6714 příspěvků 30.10.18 11:02
@lexiik píše:
Taky bych nevylepšovala, peřiny budou barevné a hračky, bude to vypadat vesele, max. nějaký dětský obrázek na zeď.

Souhlas s obrázkem

mobilishky
Kelišová 6500 příspěvků 30.10.18 11:08

@ivašot. @lexiik u obrázků na zeď mám stopku , proto jsem si vymyslela tohle :D no a teď si nejsem jistá, jak to tam dát, aby to nevypadalo blbě. Vím, že nálepky na nábytek lepí spousta lidí v dětském pokoji, tak jsem si říkala, jestli mi někdo neporadí…

mobilishky
Kelišová 6500 příspěvků 30.10.18 11:11

@zrcadlo ne, tak to fakt nečekám. Spíš radu někoho, kdo něco podobného dělal a vložil by třeba fotku pro inspiraci, jak se dájí tyto nálepky na nábytek využít. Díky za užitečné rady :palec: pokud ti dotaz vadí, nechápu proč to komentuješ.

zrcadlo
Kelišová 6946 příspěvků 30.10.18 11:25
@mobilishky píše:
@zrcadlo ne, tak to fakt nečekám. Spíš radu někoho, kdo něco podobného dělal a vložil by třeba fotku pro inspiraci, jak se dájí tyto nálepky na nábytek využít. Díky za užitečné rady :palec: pokud ti dotaz vadí, nechápu proč to komentuješ.

Ale já to nemyslím špatně, moje děti nálepky na nábytku mají - na úplně dětské postýlce ne, na větší postýlce na čele měl syn mašinku, a když jsme jim koupili dětské skříně s bílými dvířky, tak každé dítě tam má jednu nálepku s písmenem svého jména. Já osobně bych dala mráček a hvězdy na zeď, ale pokud na zeď nemůžeš, tak si to prostě přilož k té postýlce nebo ke skříňce a vyzkoušej si to. Jen zvaž, jestli budeš dávat mantinely okolo (aby to pak nebylo schované). Vždyť jde o tvůj vkus, když ti tu napíše X holek, že nesnášejí anglické nápisy v dětském pokojíčku, tak ten mráček vyřadíš?
Já bych tam pár hvězdiček klidně nalepila, když ti to udělá radost, tak se můžeš na design vyprdnout a radovat se z toho, ne?
A fotky dětských pokojíčků sem moc lidí nedá, většina si chrání soukromí.

mobilishky
Kelišová 6500 příspěvků 30.10.18 11:30

@zrcadlo jasně, teď už to chápu. Je pravda, že možná nedají. Chtěla jsem to zkusit. Nikdy jsem nikam nic nelepila a popravdě na tohle teda fakt moc šikovná nejsem. Vím, co by se mi asi líbilo, ale blbě vyšlo, že se většina toho čela kvůli místu nakonec musela skrýt. No a já teď nevím. Ale máš pravdu, zkusím přiložit a třeba mě něco zaujme. Nebo taky ne a raději to nenalepím, aby to nevypadalo děsně.

ugluk
Hvězda diskuse 43465 příspěvků 30.10.18 13:57

Ty samolepky na zeď umí být v pohodě, my teď sundavali něco po pěti letech a šlo to bez jakýchkoliv problémů a nezanechalo žádné stopy. Pelepenej nábytek moc nemusím, ale jak začalo dítko přicházet k rozumu, jednu skříňku jsem mu obětovala a vyzdobilo si ji čímkoliv, co mu pod ruku přišlo - vypadalo to strašně a nešlo to dolů :mrgreen: Ale jinak jak k tomu přijde barevný mantinel, případně kolotoč, hračky, jak vyleze ven, budou všude hračky, hadříky… budeš vděčná za každej centimetr bílý nezkažený plochy :mrgreen:
Inspiraci bych hledala na webu a hledala v googlu obrázky, české, zahraniční…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Pánové, těšte se: V ženské formuli 1 bude závodit bývalá playmate!

Fanoušci rychlých strojů si mohou mnout ruce. Formule 1 totiž oznámila, že... číst dále >

Klusová ukázala sestru a málem svou knihu pokřtila mateřským mlékem

Zpěvačka Tamara Klusová (30) se prezentuje hlavně jako matka tří dětí a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >