Zpět na web

  • načítám...

44924156_340858500013026_6450614826426171392_n.jpg

"@zrcadlo":https://www.emimino.cz/profil/zrcadlo/ já jen, že některé maminky na o mají vlohy a vyhrajou si s tím. Už jsem to právě někde viděla... Myslela jsem, že budou čela víc odhalená, což se nepovedlo, jako nálepky mám šedé hvězdičky a bleděmodrý mráček s nápisem BOY

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...