Který olejíček je nejlepší

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zvedaváholka
Kecalka 394 příspěvků 14.05.10 14:10
Který olejíček je nejlepší

Chtěla bych se zeptat jak ste spokojené s různými druhý dětských olejíčků. Příjde mi že je dobrý značky Astrid, a je i docela levný, když jej cenově srovnám s ostatními. Dřív sem používala klasický Aviril, ale čím dál víc se zdražuje.

Ukázat recenze z kategorie Olejíčky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

BohunkaP
Extra třída :D 14785 příspěvků 14.05.10 14:16

Občas používám Hipp a docela nám vyhovuje… ale my stejně (když už vůbec mažeme) máme raději tělová mléka - člověk se od toho tolik nezamastí a může se v tom holka patlat s náma, od oleje je vždycky jako čuník ona i její okolí… :mrgreen:

zvedaváholka
Kecalka 394 příspěvků 14.05.10 14:18

Já olejíček používám spíše jen do vody, když se jdeme koupat. Malý totiž nesnese nic na tváři, takže jej musím potajnu mazat, až když tvrdě spí.

marcelka_88
Extra třída :D 13795 příspěvků 14.05.10 14:19

Já používám pro malého, bud Niveu, nebo Jonsons baby a Penaten. Střídám mléka s olejíčkama :wink:

Lakyna
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 14.05.10 14:20

Ahojky,občas ho používám, jestli myslíš od Astridu to Batole olejíček a do koupele ten jemný dětský mycí gel. Tím olejíčkem mažu Danečka občas, více mažu Excipialem u lipolotio. Daneček se mi dost, když se narodil, osypával. Ale od Astridu to Batole snáší dobře. Myslím, že je to docela dobrá kosmetika za slušnou cenu.

zvedaváholka
Kecalka 394 příspěvků 14.05.10 14:21

No právě, mě přijde ,že je ze všech těch značek nejlevnější a i dobrý.

Lakyna
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 14.05.10 14:22

Jo, jak psala Bohunka, moje ségra taky používá Hipp, vyhovuje jejímu malému, taky je za slušnou cenu. Nám zase ale nevyhovuje, protože je dost parfémovaný a malej měl po něm pupínky.

marcelka_88
Extra třída :D 13795 příspěvků 14.05.10 14:26

Laskyna ten Excipial lipolotio kupuješ v lékárně ?

zvedaváholka
Kecalka 394 příspěvků 14.05.10 14:27

a kolik stojí ten Hipp i Excipial Lipido

veveruskaa
Neúnavná pisatelka 17010 příspěvků 14.05.10 14:28

já sice ještě nemám vyzkoušeno, ale plánuju koupit tenhle http://www.saloos-shop.cz/…y-olej-50ml/

a pro sebe jsem si koupila http://www.saloos-shop.cz/…i-olej-50ml/
moc mi voní a pěkně rychle se vstřebává a vsákne a pokožka pak není tak mastná… a ten dětský mi voní taky, koupila jsem ho kamarádce na miminko :wink:

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 14.05.10 14:29

My kupujeme Hipp a jsme spokojení.

Cca do půl roku jsme kupovali slunečnicový olej v lékárně, to bylo asi nejlevnější. Akorát jsem pak měli doma pořád strašně upatlanou lahvičku, takže teď kupujeme ten Hipp, bčas po koupání namažeme, a prázdné lahvičky jsou super hračka ;).

Příspěvek upraven 14.05.10 v 15:16

ginche
Závislačka 3201 příspěvků 14.05.10 14:29

U me vede Weleda - prirodni sezamovy olej s vytazkem z mesicku :wink:

Lakyna
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 14.05.10 14:31

Jj, kupuju ho v lékárně, nejlevněji jsem ho sehnala nedávno za 108,–Kč. Co jsem si všimla, pohybuje se od 100-120,–Kč. A balení, 1ks má 200ml. Vydrží mi tak průměrně 1,5 měsíce, někdy i dva měsíce.

Eemii
Neúnavná pisatelka 16841 příspěvků 14.05.10 14:37

Taky nedam na Excipial dopustit..opravdu po nem kuze sucha neni.A stve me,ze jsem kdy vubec na malou patlala cokoli jineho,oleje i mleka s kupou parfemu,presto ze pisou,pro citlivou kuzi a dalsi blbiny.

josefkajosefova
Nováček 1 příspěvek 14.05.10 15:10

Jako ginche - Weleda u nás vede. Patří ale k těm dražším… Střídáme ho s Excipialem U Lipolotio.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová pověsila rudé trenky a s nimi na šibenici i češtinu!

Dáda Patrasová (62) sdílela na sociální síti fotku červených trenek neznámého... číst dále >

Nejlepší kámošky z paláce: Proč vznikly tyto dvojice a má Meghan výhodu? Vysvětlíme

Od dob královské svatby Meghan Markle a prince Harryho se ohledně královské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři pravidla, jak nosit bílou. Tabu jsou černé kalhotky i průsvitná látka

Do horkého letního počasí se obzvlášť hodí. Působí lehce, svěže a je symbolem... číst dále >

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Reklama