Který kočár?

3.5.17 18:25

ktory kociar?

Ahojte maminky a buduce maminky!

Viem ze tychto tem je hafo, ale ja som uplne bezradna :zed: Chcela by som kociar do,,kazdeho pocasia´´, male sa ma narodit v listopadu. Mal by byt samozrejme relativne lahky, lahko skladatelny, pohodlny a naozaj vyuzitelny aj s korbickou a aj so sportovou castou. Pacia sa mi znacky Concort a Joolz. Ibaze Joolz day 2, ktory je moj favorit - ma vacsi kos ako joolz day 1 stoji s prislusenstvom neskutocne peniaze :D :D :D

Mate skusenosti s nejkymi inymi kocikmi do 30 tisic so vsetkym, ktore su pohodlne a pevne a vydrzia aj dve deti?

Dakujem krasne, :mavam:

S.

Příspěvek upraven 03.05.17 v 18:31

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1207
3.5.17 18:28

Za me Peg Perego book plus. Velky kosik, zvlada jakykoliv teren a dite v nem dlouho vydrží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.17 18:33

Ja se vetru…tohle me zajima..nam se ma male narodit..zari..rijen..zatim jsem jen koukala na internetu..a v testech za rok 2016 vyhral tento..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.17 18:36

@ohlodana_broskev ahoj, tiez som na neho pozerala, ale pride mi moc lacny…nieze by som mala na rozhadzovanie, ale kocik chcem fakt kvalitny, aby mi vydrzal co najviac :/ aj ked som na neho pozerala zasa a ono trojkombo stoji 16 risic, o neni az tak malo :nevim:

Příspěvek upraven 03.05.17 v 19:02

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.17 18:57

Cybex priam… já mám limitku paradise a spokojenost… rozhodovala jsem se mezi joolz a stooky scot… Cybex priam vyhrál, jak ve funkčnosti tak vzhledově :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
745
3.5.17 18:58

My jsme nakonec vybrali stokke crusi, ale testovat budeme až od července :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Saatine
3.5.17 18:59
@vodnarka2013 píše:
Cybex priam… já mám limitku paradise a spokojenost… rozhodovala jsem se mezi joolz a stooky scot… Cybex priam vyhrál, jak ve funkčnosti tak vzhledově :)

Jé, ten je pěkný, konečně originální „potisk“ nemám ráda vzory, tohle řešení je skvělé.

• Citovat
  • Upravit
3.5.17 19:06

Pak mam jeste k dispozici testy z casopisu Dtest z kvetna 2016

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.17 19:17
@simusiacik píše:
@ohlodana_broskev ahoj, tiez som na neho pozerala, ale pride mi moc lacny…nieze by som mala na rozhadzovanie, ale kocik chcem fakt kvalitny, aby mi vydrzal co najviac :/ aj ked som na neho pozerala zasa a ono trojkombo stoji 16 risic, o neni az tak malo :nevim:Příspěvek upraven 03.05.17 v 19:02

No my si řekli tak do 20tisic..preci jen bydlimw ve větším meste, tak ocekavam ze jen co zacne chodit kocarek omezíme:D možná si to jen maluju:D

Každopádně tenhle je prave i docela lehky..a pisou ze ma hlubokou korbu, která je orave vhodna pro podzimni deti :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.17 19:22

@ohlodana_broskev ale vraj ma zly sportiak…teraz som o tom dost citala..ach jo, bud eto zaujimave :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5335
3.5.17 19:25

Lehký, skladný a odolný je Easywalker Qtro. Teď ho mám už 19 měsíců a kdyby nebyl opatlaný od banánů a neměl z výtahu lehce poškrábanou podnožku sporťáku, tak vypadá jako nový. Ve městě se ovládá jednou rukou a v horách (jizerky i mimo cesty) jede jako traktor. Nevrže, je stabilní a při vyndání dítěte z kočáru se nepřevrací kvůli plné přebalovací tašce (to jsem viděla u hodně kočárků). Dvoukombinace se vejde do 30 tisíc a jdou přikoupit adaptéry na vajíčko od Cybexu. A co se týče skladnosti, tak švagrové se vešel do kufru Škody Citigo. V našem autě, když nevezu psy v boudách tak ho ani neskládám, ale máme polo-dodávku Dacia Dokker.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11726
3.5.17 19:26
@tartaletka píše:
Za me Peg Perego book plus. Velky kosik, zvlada jakykoliv teren a dite v nem dlouho vydrží.

a? nejake minusy? jak je odpružený? moc se mi ten kočár líbí :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11726
3.5.17 19:29
@vodnarka2013 píše:
Cybex priam… já mám limitku paradise a spokojenost… rozhodovala jsem se mezi joolz a stooky scot… Cybex priam vyhrál, jak ve funkčnosti tak vzhledově :)

a nevis jestli se daji ty predni kolecka vymenit za ty zadni vetsi? mě přijdou strašně malý oproti těm zadním…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.17 19:31

@debra.morgan ty zadní jsou terénní ty se dopředu nedávají :) takže nejdou ale ani ve sněhu nemá kočárek problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.17 20:23

Ahoj! Ty predni kolecka se daji dokoupit, jsou stejne velka jako ta zadni, na snih a do terenu. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama