Rozdíl mezi Bugaboo Cameleon

2.5.17 11:11

Rozdíl mezi Bugaboo cameleon

Ahoj holky, prosím o radu… Jaký je rozdíl mezi Bugaboo cameleon první, druhé a třetí generace? Jdou prípadně potahy ze třetí generace na druhou? Díky za odpovědi a rady :mavam: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1037
2.5.17 11:28

@sofkaúžovka AHOJ, potahy jdou z dvojky na trojku. Jinak co vím tak jsou na trojce lepší klouby ale celkově nevím o jak moc je 3ka lepší. Já si kupuju bazarovou 2ku. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.5.17 11:34

Já psala na jeden, ale majitel neví, jestli se jedná o jedničku nebo dvojku a já upřímně nevim, jak mám poznat rozdíl?? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ZuzaMi
2.5.17 11:47

Tuším, že jednička má ještě starý typ brzdy.. nemáš fotky kočárku? :)

• Nahlásit
  • Citovat
1037
2.5.17 11:48

Myslím že 1nička měla i jinak šráky u sporťáku… ale nevím :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
396
2.5.17 12:33

Rozdíl

Jednička má na rodičovském madle z boku čudlíky na přehazování z vnější strany, dvojka už to má jinak. A trojka na o dost lepší kolečka, to je asi zásadní rozdíl, pokud bys pak dokupovala i terénní přední, tak ty jsou pěnová stejně jako zadní, u předchozích generací byla nafukovací. Jinak trojka se mi zdá celkově nejlepší, je samozřejmě nejvychytanější, podvozek se sám nesloží, pokud na něm není nasazena sedačka, což dělaly předchozí generace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.5.17 13:27

??? poradíte?

Poradíte, o jaký typ se jedná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.17 10:02

Prodlužovací stříška

Ahoj, chci se zeptat, máte nějaká zkušenost s dokupem prodlužovací střisky na Cam. 2 z jiné řady, zda vůbec pasují? Pro Cam. 2 jsem nic nenašla. Díky za odpověď.????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3930
19.11.17 10:12

@Mesmerisse pro Cam 2/3 jsou stříšky stejné. Na Buffa a Donkey nesedí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.17 13:45

Díky za odpověď????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11474
28.12.17 17:09
@sofkaúžovka píše:
Poradíte, o jaký typ se jedná?

Ahoj, jdu tedy hodně pozdě, ale jednička nemá teleskopickou rukojet :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11474
28.12.17 17:11

@Mesmerisse

Ahoj, donkey a ani buffalo ti sedět nebudou. Holky psaly, že cam mezi sebou pasují všechny, popřípadě si nech ušít. Já mám zkušenost tedy jen s cam2 a donkey. Prodlužujícíc stříšky krásně seženeš na bugaboo manii na FB, holky moc mimo neinzerují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama