Kuchařka na pečení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.11 07:43
Kuchařka na pečení?

Holky prosím poraďte pěknou kuchařku, která se zabývá pečením - nic exotického, z dostupných surovin, prostě to, co se v domácnostech běžně peče. Ideálně napsané nějakou odlehčenou formou, něco jako Kuchařka pro dceru, ale prostě s tématikou pečení. Ale nemusí být, klidně i klasickou kuchařku :wink:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
magdicka
Extra třída :D 11574 příspěvků 21.01.11 08:51

ja neporadim ale tesim se na odkazy! :-D

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.11 09:01

Já taky :mrgreen: Ale zatím nic :-?

magdicka
Extra třída :D 11574 příspěvků 21.01.11 09:03

zrovna se chystam pect kralika a vubec nevim jak na to :lol:

Petra Z
Hvězda diskuse 52210 příspěvků 21.01.11 09:05

Zkuste holky tady
http://ekucharka.net/…tac-s-ovocem
je to i s videem,takže super…
nevím,kolik tam toho je na pečení,ale zkuste zadat nějaký recept a uvidíte

Hanka1
Extra třída :D 13579 příspěvků 21.01.11 09:37

na Kucharku pro dceru od Jany Zatloukalove si delam taky zalusk - nevim jestli nedelala extra pecici nebo vanocni, rada se tu necham poucit a inspiruju :mavam:

magdicka
Extra třída :D 11574 příspěvků 21.01.11 10:24

peto dik, tu mam ulozenou, je uzasna pro debily jako jsem ja co to potrebujou videt krucek za kruckem :palec:

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.11 12:04

Magdi, já myslela moučníky, asi jsem to blbě napsala :mrgreen:

Hani, kuchařka pro dceru je úžasná, já si v ní občas jen tak čtu ty komentáře kolem, fakt super :palec: Pak je ještě jedna menší vánoční, ale speciál na pečení myslím že není.

Petra Z
Hvězda diskuse 52210 příspěvků 21.01.11 12:54

Magdi…hlásím se taky jako debil :mrgreen: :mrgreen:

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.11 13:18

Já taky :mrgreen:
Hmm, tak škoda, vypadá to, že tip na zajímavou knížku nebude. Já si jich pár našla na netu, ale chtěla jsem vědět, jestli se někomu některá osvědčila.
Protože prohlížet a studovat kuchařku v knihkupectví, když mám za ruku vzteklé batole, není nic moc :pankac:

magdicka
Extra třída :D 11574 příspěvků 21.01.11 14:20

madi aha :lol:

peto jojo, uplne zboznuju kdyz mi nekdo napise recept a tam ‚pridej trochu mlika..‘ kolik to je trocha?? :lol: a upec dozlatova. hm a mam to pect na kolik??? a na spodni nebo vrchni?? :pocitac: ted teda davam vsechno na druhy odspoda (teda kdyz nechci kurcicku) a zatim se dari. :-D

jinak mamka mi dala hrnickovou kucharku tam je vsehochut a libi se mi, dala bych odkaz ale kdyz ty chces to sladke.. az me neco napadne napisu. :-)

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 21.01.11 20:18

Nevím, vůbec nevím.
Strávila jsem dost času po knihkupectvích zkoumáním kuchařek o moučnících, pár si jich i koupila, a všechno na houby. Vždycky narazím na nějaký recept, který je v reálu nejedlý, anebo to má takové ingredience, že to neupeču rovnou.
Takže lovím recepty na netu.

Btw úplně nejvíc „miluju“ časopisové recepty, kde u některých mám dojem, že to autor sepsal prostě někdě v čekárně u doktora na koleně, protože už od pohledu je to úplná blbost, obrázek nekorespondující, a ke všemu už jsem ho viděla někde jinde (ony tak nějak celkem kolují a přiřazují se diametrálně odlišným receptům, to mě můžou čerti vzít).

Petra Z
Hvězda diskuse 52210 příspěvků 21.01.11 21:01

Já m ám kuchařku na pečení a tam---přidejte tolik a tolik mouky…a jaké????????????
to už nepíšou :roll:
Jako peču nejraději takhle
hrnek toho a toho,smíchat,nalejt na plech a péct+ teda něco na to třeba :mrgreen:

magdicka
Extra třída :D 11574 příspěvků 22.01.11 10:36

peto to budou urcite opsane recepty ze zahranici kde je jen mouka hladka..

magdicka
Extra třída :D 11574 příspěvků 22.01.11 10:38

jasne nejlepe jednoduse a bezpracne a rychle a at je to dobre :mrgreen: nejoblibenejsi mam prave mamcinu hrnkovou buchtu olejovku, ta se mi neomrzi snad nikdy.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj von Osečany a jeho „pojišťovna štěstí“: Kominíky si pozval rovnou dva

Zámecký pán Matěj Stropnický (35), který se svým partnerem Danielem Krejčíkem... číst dále >

Stane se ještě větším miláčkem? Předseda Senátu Kubera přednese novoroční projev!

Čerstvě zvolený předseda Senátu Jaroslav Kubera se toho ani trochu nebojí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >