Kuchařka o těstovinách

459
11.3.16 19:46

Kuchařka o těstovinách

Zdravím,
mám švagrovou, která se právě zabydluje ve svojí první vlastní domácnosti a kuchyni.
Miluje těstoviny na všechny možné způsoby.
Doteď žila s tchyní, která vedla doma vaření a těstoviny snad nikdy nedělala jinak než jako šunkofleky nebo přílohu.

Švagrová tedy nemá v tomhle moc vzor a ani nápady.

Ráda bych jí dala jako kuchařce začátečnici k narozeninám knížku receptů s těstovinami, ale nic extra, spíš to základní - těstoviny všelijak zapečené, carbonara, boloňské atd. atd. atd.
Zkušenější kuchařský ví, jak na to, dokáží i improvizovat, ale ona je v kuchyni fakt začátečnice :-)

Nemáte tipy?

Všechny knížky o těstovinách jsou většinou plné receptů s netypickými surovinami atd., já bych fakt chtěla jen ten základ.

Díky za tipy :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
CarolS
11.3.16 19:50

Apetit má skvělé kuchařky, zaměřené na vše možné, i na těstoviny : https://www.rohlik.cz/…ka-testoviny

  • Citovat
  • Upravit
3622
11.3.16 19:54
@CarolS píše:
Apetit má skvělé kuchařky, zaměřené na vše možné, i na těstoviny : https://www.rohlik.cz/…ka-testoviny

Naprosto souhlasím :palec: z edice Apetitu máme několik kuchařek a všechny jsou super ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24292
11.3.16 20:28

Já mám Těstoviny pro labužníky z domova i z ciziny (157 nejlákavějších receptů) Autor Pavel Martin. Jsou tam i normální recepty, ale jsou tam i např. recepty, kde je muflon.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
459
12.3.16 07:34

@danyk Už to vidím, jak švagrová loví a vykosťuje muflona :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová