Kuchařka pro dceru 8 let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lupilka
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 25.01.19 18:16
kuchařka pro dceru 8 let

Poradíte mi, jakou dětskou kuchařku koupit pro dceru s jednoduchýma receptama, podle kterých by byla schopna si pod dozorem něco uvařit?

Reakce:
Do-not-touch
Závislačka 3199 příspěvků 25.01.19 18:26

@lupilka zrovna jsem byla u kamarádky, má podobně starou dceru a mají tuhle kuchařku. https://www.knizniklub.cz/…tecniky.html Jsou tam obrázkové návody.
Jinak v tomhle věku už čte a píše, může si zavést vlastní kuchařku s oblíbenými jednoduchými jídly, které doma vaříte a máte osvědčený recept a jednoduchý postup ;)

Pedrrita
Ukecaná baba ;) 1216 příspěvků 25.01.19 18:30

https://www.databazeknih.cz/…nalda-109774

Ta byla moje prvni a milovala jsem ji :palec:

Fíková
Kelišová 5641 příspěvků 25.01.19 18:30

Dobrodružství v kuchyni - děti vaří samy.

Ba-stet
Kecalka 163 příspěvků 25.01.19 18:41

Mně se líbí Vaříme s dětmi pro děti od P. Novotné. Ale jinak za mě je lepší pod dohledem učit oblíbený rodinný recepty. Já jsem jinak vždycky narazila na to, že jídlo nechutnalo podle představ a pak to ty děti prudí.

tininas
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 25.01.19 18:58
@lupilka píše:
Poradíte mi, jakou dětskou kuchařku koupit pro dceru s jednoduchýma receptama, podle kterých by byla schopna si pod dozorem něco uvařit?

Ahoj.

V osmi letech bych ji učila spíš studené kuchyni - například udělat hezkou obloženou mísu.

Při tom ji naučit pracovat s kráječem na vajíčkem, struhadlem, decentně i nožem, např. nakrojit kolečko salámu/sýru a udělat hezký kornoutek.

Rovnoměrné naplnění závitku je také umění a to nemluvím o dokonalém a hlavně chutném chlebíčku.

lavicka
Povídálka 24 příspěvků 25.01.19 19:21

Pan Brambora a jeho kamarádi - Na cestě do Evropy a do vašich bříšek

flybe
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 25.01.19 19:39

Dcerku mam este malou, ale bedlive sleduji tipy, at mohu koupit manzelovi, at konecne zacne :mrgreen:

levandule23
Zasloužilá kecalka 533 příspěvků 25.01.19 19:40

Já jsem si recepty psala do vlastní kuchařky, takže co koupit nějaký krásný, prázdný blok? Do teď do nich ráda nahlídnu. Ze začátku tam byly jednoduchoucke recepty a postupem času jsem si začala vytvářet i své vlastní.

hofka
Neúnavná pisatelka 15040 příspěvků 25.01.19 20:07
@Fíková píše:
Dobrodružství v kuchyni - děti vaří samy.

ano, doporučuji, skvělé autorky:-)

hofka
Neúnavná pisatelka 15040 příspěvků 25.01.19 20:09
@levandule23 píše:
Já jsem si recepty psala do vlastní kuchařky, takže co koupit nějaký krásný, prázdný blok? Do teď do nich ráda nahlídnu. Ze začátku tam byly jednoduchoucke recepty a postupem času jsem si začala vytvářet i své vlastní.

tak to by u nás neprošlo, sýry, uzeniny dcera vůbec nejí, smrdí ji to:-) U ní spíš uvařit puding, těsto na palačinky, sušenky, pomazánka atp.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >