Kuchařka Super jednoduše - Pohlreich

314
12.11.20 18:13

Kuchařka Super jednoduše - Pohlreich

Máte někdo tuhle kuchařku od Pohlreicha? Stojí za to? Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1743
12.11.20 18:15

Háčkuju se :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2246
12.11.20 18:16

Já se taky háčkuju :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20116
12.11.20 18:17

Ne :lol: aspon teda ne pro normalni rodinu a normální provoz. Ja ji dala segre a ani ta z toho nevari. Jako dobra inspirace jednou za cas, kdyz chce clovek nejaky luxusni obed pro návštěvu a nechce jim servírovat rizek :mrgreen: ale jako u podobných kucharek se tam vyskytuje hora surovin, co ceska domácnost nemiva a slozite se shani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2246
12.11.20 18:24

@Kriss Tina a právě z těch surovin jsem měla obavy :think: takže nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
314
12.11.20 18:28

@Kriss Tina to jsem prave chtela vedet…
Myslela jsem, ze to budou tipy, co rychleho kazdy den varit… Diky za koment.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18789
12.11.20 18:46
@Indiansummer píše:
@Kriss Tina to jsem prave chtela vedet…
Myslela jsem, ze to budou tipy, co rychleho kazdy den varit… Diky za koment.

Já loni dostala takovou normální kuchařku a super… Noc moc shánění surovin. Na začátku je doporučení, co mít ve spíži. Jídla rychlá, jednoduchá a srozumitelná. A hlavně dobrá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
314
12.11.20 18:53

@P4ja Díky za tip. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
12.11.20 19:40

Já od něj mám Takovou normální kuchařku a za mě z toho vařím asi jen 5 jídel - zbytek je buď na mě moc složitých (jsem začátečník) nebo mě to vůbec neláká si to dát :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18789
12.11.20 20:58

@adriana27 Tak ono asi jako s každou kuchařkou. Nejlepší je otevřít, prolistovat a člověk hned vidí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1743
12.11.20 21:05

@P4ja Jaka je to prosím kuchařka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
694
12.11.20 21:18
@P4ja píše:
Já loni dostala takovou normální kuchařku a super… Noc moc shánění surovin. Na začátku je doporučení, co mít ve spíži. Jídla rychlá, jednoduchá a srozumitelná. A hlavně dobrá.

Já ji mám taky, pravda, suroviny celkem dostupné, často tedy parmazán, ale, vařila jsem asi 5 jídel a u dětí to vůbec nemělo úspěch, jedna omáčka měla zhoustnout a nic, těstoviny jsem pekla o dost dýl a stejně nebyly. Takže za mě nic moc a o dost raději mám kuchařky od Romana Vaňka. Mám Snadno a rychle a vše se povedlo, srozumitelný popis, k tomu nějaké tipy navíc, krásné fotky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17122
12.11.20 21:26

Holky, běží pořad teď na Primě, ve čtvrtek v půl jedenáctý. Já teď viděla a není to jednoduché ani vaření „z ničeho“. Doporučuju od Břichace Toma Nejjednodusi recepty. Já mám teda problém s množstvím a časem, ale jinak spokojenost, princip je, že se vaří stylem hrnec a pánev nebo pekáč, žádný roboty a speciální suroviny nejsou potřeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18789
12.11.20 21:44
@Helen78 píše:
Já ji mám taky, pravda, suroviny celkem dostupné, často tedy parmazán, ale, vařila jsem asi 5 jídel a u dětí to vůbec nemělo úspěch, jedna omáčka měla zhoustnout a nic, těstoviny jsem pekla o dost dýl a stejně nebyly. Takže za mě nic moc a o dost raději mám kuchařky od Romana Vaňka. Mám Snadno a rychle a vše se povedlo, srozumitelný popis, k tomu nějaké tipy navíc, krásné fotky.

Mám oboje. Od Vaňka asi 4. A zrovna ta snadno a rychle je pro mě naprosto zbytečná. Na ty dvě české, ale nedám dopustit. Od Pohlreicha máme rádi parmentier, smetanové brambory, pak brambory s tymianem. A ty křupavé těstoviny. Omáčky jsou naprosto triviální a manžel podle toho uvaří cokoli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
12.11.20 22:32

No nevim, ja ji ted koupila mamce pod stromek, zbezne ji prolistovala a libi se mi. Opravdu tady mluvite o posledni pohlreichove knize? Kazdy recept je max 8 surovin a vsechno rekla bych bezne veci. Ja taky nejsem na exotiku a nesnasim, kdyz si kvuli receptu koupim neco nezvykle, pouziju toho spetku a pak mi to stoji ve spizi… Cili tuto kucharku doufam jak mamka, tak i ja, ocenime.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat